بازی ویدئویی

سازنده بازی PUBG یک عنوان جدید با نقشه‌ای به اندازه یک سیاره را طراحی می‌کند!

طبق اعلام رسمی سازنده بازی PUBG که بیشتر با نام PlayerUnknown شناخته می‌شود، ظاهرا برنامه بعدی تیم او ساختن عناوین مختلفی با نقشه‌های به اندازه یک سیاره است!

بازی PUBG یکی از مهم‌ترین عناوینی است که طی چند سال گذشته عرضه شده و هنوز هم طرفداران و بازیکنان بسیاری در آن در حال رقابت داخل نقشه‌های مختلف هستند. با این وجود، در این مدت رقیبان این عنوان یعنی Fortnite، Apex Legends و همچنین بازی معروف Call of Duty: Warzone به شدت پیشرفت کردند، در حالی که PUBG نسبت به آن‌ها ضعیف ماند و نتوانست به خوبی قبل دیده شود. اما آیا این دلیل می‌شود تا سازندگان از ساخت عناوین بیشتر و گسترش جهان بازی دست بکشند؟ هرگز!

در واقع داستان بازی پابجی که مدتی پیش جزئیات فراوانی درباره آن منتشر شده بود، نشان می‌داد که سازندگان چقدر روی آن کار کرده‌اند ولی بازتاب زحمت آن‌ها و روایت تاریک PUBG هیچوقت آنطور که باید و شاید دیده نشد. برندن گرین (Brendan Greene) که اکثرا او را با نام PlayerUnknown می‌شناسند، در واقع سازنده بازی PUBG است که در این چند سال به خوبی روند پیشرفت رقیبان را تماشا کرده و اکنون ظاهرا یک برنامه خیلی جالب و عجیب برای آینده سری دارد. طبق اعلام رسمی برندن، ظاهرا استودیو PlayerUnknown Productions قصد دارد تا روی ساختن جهان‌هایی تمرکز کند که برای بازی‌های ویدیویی در نظر گرفته شده و به اندازه یک سیاره کامل است!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا