بازی ویدئویی

ساخت Mafia 4 سرانجام به صورت رسمی تایید شد!

استودیو هنگر 13 در پستی که اخیرا روی خروجی وب سایت رسمی سری مافیا قرار گرفته، ساخت Mafia 4 را تایید کرده است.

توکی گیمز امتیاز سری بازی‌های مختلفی را در اختیار دارد که یکی از آن‌ها مافیا است. جدیدترین نسخه این سری در سال ۲۰۱۶ میلادی و تحت عنوان Mafia III روانه بازارهای جهانی شد. اگرچه داستان، شخصیت پردازی و مفاهیم تاریک موجود در قصه تحسین برانگیز بود، به خاطر برخی مکانیک‌های ناقص و مشکلات فنی بازخوردهای متناقضی را دریافت کرد. البته محصول هنگر 13 در زمینه مالی موفق ظاهر شد و بیش از ۷ میلیون نسخه در سراسر جهان فروخت.

مافیا طی ۷ سال گذشته هیچ نسخه جدیدی دریافت نکرده و تنها شاهد انتشار Mafia: Trilogy بوده‌ایم که نسخه ریمیک Mafia، نسخه ریمستر Mafia II و بازی Mafia III را در خود جای داده است. در حالی که مدت زیادی از عرضه این باندل نمی‌گذشت، وب سایت Kotaku مدعی شد نسخه جدید در دست ساخت قرار دارد. مدتی بعد هم در یکی از قسمت‌های پادکست XboxEra ادعای مشابهی مطرح شد تا طرفداران مافیا نسبت به آینده امیدوارتر شوند. با وجود شدت گرفتن گمانه زنی‌ها، هنگر 13 و توکی گیمز طی ماه‌های گذشته سکوت اختیار کرده و هیچ گونه واکنشی نشان نداده‌اند.

هنگر 13 به مناسبت بیست سالگی سری بازی‌های مافیا، یک پست در وب سایت رسمی آن منتشر کرده است. این پست شامل مصاحبه با تعدادی از توسعه‌دهندگان شده که درباره موضوعات متفاوت از جمله مرحله مورد علاقه‌شان گفتگو می‌کنند. مهمترین بخش پست را می‌توان انتهای آن دانست؛ جایی که رومن لادیک (Roman Hladík) مدیر کل استودیو ساخت Mafia 4 را تایید می‌کند. او در ادامه تاکید دارد عنوان مورد نظر چند سالی با عرضه جهانی فاصله داشته و در حال حاضر نمی‌توانند اطلاعات بیشتری پیرامون آن به اشتراک بگذارند. لادیک همچنین می‌گوید تمامی اعضای تیم از کار روی این فرنچایز دوست داشتنی هیجان زده بوده و می‌خواهند کاربران را به واسطه داستان‌های جدید سرگرم کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا