بازی ویدئویی

ساخت سری جدید Burnout بدون عجله دنبال می‌شود!

ساخت سری جدید Burnout بدون هیچ عجله‌ای دنبال می‌شود و این به هیچ وجه نمی‌تواند برای طرفداران این بازی خبر خوبی باشد.

به گفته کایران کریمینز (Kieran Crimmins) مدیر نو‌آوری شرکت Criterion عنوان Burnout در دنیای بازی‌های مسابقه‌ای شروع موفقی داشته و حال به عنوان یک اثر منحصر به فرد به آن نگاه می‌شود.

از زمان منتشر شدن بازی Need for Speed Rivals در سال ۲۰۱۳، شرکت بازی سازی Criterion تقریبا به عنوان یک استودیو کمک کننده در انتشار عناوینی از شرکت EA فعالیت کرده و با وجود اینکه در تولید عناوینی مانند Star Wars Battlefront 2 و Battlefield 5 و Battlefield 2042 نقش‌ داشته است، اکنون نزدیک به یک دهه است که عنوان جدیدی را به صورت انحصاری تولید نکرده‌ است.

با توجه به اینکه بازی Need for Speed Unbound به زودی منتشر خواهد شد، می‌توان نتیجه گرفت که استودیو Criterion به دو سنت پیشین خود پایبند مانده است؛ توسعه و انتشار بازی‌های انحصاری خود، و از سرگیری ساخت عناوین Need for Speed. اما برای خیلی از طرفداران یکی از فرنچایزهای مورد انتظاری که این شرکت می‌تواند در ساخت آن شریک شود، عنوان Burnout است. اما آیا با وجود بازگشت Criterion به بازی Need for Speed می‌توان شانسی برای برای ساخت عنوان جدید Burnout در نظر گرفت؟

با توجه به صحبت‌های کریمینز که مدیر نو‌آوری اثر Need for Speed Unbound نیز بود، این اتفاق خیلی هم دور از ذهن نیست. مصاحبه اخیر کریمینز نشان می‌دهد، که با وجود اینکه علاقه زیادی به این کار در او حس می‌شود اما طی آینده‌ای نزدیک، برنامه‌ای برای ساخت سری جدید Burnout ندارد چرا که اگر قرار باشد تا استودیو Criterion روی هر دو عنوان Burnout و Need for Speed کار کند، نیاز است تا شرکت و کارکنان به طور گسترده‌ای توسعه بیابند. 

صحبت‌های کریمینز در رابطه با ساخت سری جدی Burnout 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا