بازی ویدئویی

ساخت ریمیک Dead Space به پایان رسید

استودیوی موتیو با همکاری کمپانی الکترونیک آرتز چندی پیش در پیامی رسما اعلام کرد که پروسه ساخت ریمیک Dead Space به پایان رسیده است.

بازی فضای مردگان برای اولین بار در سال ۲۰۰۸ میلادی توسط شرکت الکترونیک آرتز راهی بازار شد؛ اثری که اتمسفر تاریک و منحصر به فرد آن در کنار روایت داستان درگیرکننده حسابی توجه منتقدها و بازیکنان را به خود جلب کرد و در آن دوره به یکی از بهترین آثار علمی تخیلی و ترسناک تبدیل شد.

اکنون با گذشت چیزی بیش از چهارده سال از عرضه بازی، در حالی که هواداران بی‌صبرانه منتظر توسعه دنباله مجموعه هستند، اما چندی پیش استودیوی موتیو از ساخت ریمیک فضای مردگان خبر داد. حال در تازه‌ترین خبرها، گویا روند ساخت این اثر به تازگی به پایان رسیده و بازی به اصطلاح گلد شده است.

گلد شدن بازی بدین معنا است که این عنوان برای انتشار روی پلتفرم‌های هدف آماده شده و نسخه نهایی آن به شرکت ناشر یعنی الکترونیک آرتز ارسال شده است. بر این اساس، دیگر تاریخ انتشار بازی تغییری نخواهد کرد و این اثر در زمان مقرر به دست بازیکنان خواهد رسید.

البته، از آنجا که هنوز چیزی بیش از یک ماه به عرضه این عنوان باقی مانده، تیم سازنده طی این مدت به بررسی ایرادها و مشکلات فنی بازی پرداخته و در صورت لزوم، به‌روزسانی روز اول انتشار را توسعه خواهد داد. در همین حین، آن‌ها روی بهبود و بهینه‌سازی هرچه بیشتر بازی نیز فعالیت می‌کنند.

استودیوی موتیو درباره اتمام روند ساخت ریمیک Dead Space توضیح می‌دهد:

تمام تیم حاضر در استودیوی موتیو از اینکه اعلام کنند نسخه ریمیک بازی فضای مردگان گلد شده است، حسابی هیجان زده هستند. از همه هوادارانی که از ما در طول روند ساخت بازی حمایت و پشتیبانی کردند، صمیمانه قدردانی می‌کنیم. همه شما را در روز ۲۷ ژانویه می‌بینیم!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا