بازی ویدئویی

رویداد جدید PlayStation Showcase ماه آینده برگزار می‌شود

شواهد امر گویای این موضوع است که قسمت جدید رویداد PlayStation Showcase در ماه سپتامبر پیش‌رو (شهریور یا مهر ماه) برگزار خواهد شد.

چند سالی است که بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی با عدم حضور در برخی از نمایشگاه‌ها از جمله ای‌تیری، در طول بازه‌های زمانی مختلف سال به برگزاری رویدادهای اختصاصی خود می‌پردازد. طبق معمول، ژاپنی‌ها در طول چنین مراسم ‌هایی از تازه‌ترین دستاوردها و بازی‌های انحصاری پلی استیشن رونمایی می‌کنند و مشابه همیشه، جدا از معرفی آثار جدید، اطلاعات جدیدی از بازی‌های در دست توسعه نیز به اشتراک گذاشته می‌شود.

در همین راستا، به نظر می‌رسد که زمان چندان زیادی به برگزاری قسمت بعدی رویداد PlayStation Showcase باقی نمانده و طی هفته‌های آینده شاهد برگزاری آن خواهیم بود. ماجرا از این قرار است که ساعاتی پیش داسک گالم، یکی از اینسایدرهای صنعت بازی‌های ویدیویی، در پیامی اعلام کرد که سونی در ماه سپتامبر (شهریور یا مهر ماه) قسمت بعدی مراسم پلی استیشن شوکیس را برگزار می‌کند. او مدعی است که بازی Helldivers 2 یکی از آثار حاضر در این رویداد به شمار می‌رود.

در وهله اول، اگرچه نمی‌توان به این ادعا اعتماد کرد، اما بهتر است بدانید که برخلاف مایکروسافت، سونی در نمایشگاه گیمزکام ۲۰۲۲ شرکت نمی‌کند. از طرفی، با توجه به اینکه طی هفته‌ها و ماه‌های آتی چند بازی بزرگ و انحصاری برای پلی استیشن راهی بازار می‌شوند، طبیعی است که شرکت سونی با برگزاری یک رویداد اختصاصی، ویدیوها و اطلاعات جدیدی از بازی‌های خود به اشتراک بگذارد.

بر این اساس، فارغ از اثر مزبور، انتظار می‌رود که ویدیوی جدیدی از گیم پلی بازی مورد انتظار God of War Ragnarok نیز در طول قسمت جدید رویداد پلی استیشن شوکیس به نمایش گذاشته شود. علاوه بر این‌ها، ممکن است که ژاپنی‌ها در جریان این مراسم از بازی‌های جدیدی نیز پرده بردارند.

دقت داشته باشید که شرکت سونی تاکنون به برگزاری قسمت جدید رویداد پلی استیشن شوکیس در ماه سپتامبر اشاره نکرده و علی‌رغم این ادعا، همچنان این گمانه‌زنی توسط منابع رسمی تایید و یا تکذیب نشده است. بر این اساس، هنوز نمی‌توان با قاطعیت درباره مراسم پیش‌رو سونی صحبت کرد و مشابه همیشه باید منتظر خبرهای موثق بمانیم. هرچند، ناگفته نماند که اغلب ادعاهای پیشین داسک گالم به واقعیت پیوسته‌اند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا