بازی ویدئویی

رویداد بعدی State of Play چه زمان برگزار می‌شود؟

طبق اعلام یکی از کاربرانی که در لو دادن اطلاعات مختلف مربوط به بازی‌ها و جزئیات مربوط به آن‌ها معروف است، ظاهرا رویداد بعدی State of Play برای برگزاری در ماه فووریه سال ۲۰۲۲ در نظر گرفته شده است.

یکی از مهم‌ترین رویدادهای دنیای بازی‌های ویدیویی که مربوط به پلی استیشن و عناوین مختلف انحصاری و غیرانحصاری کنسول‌های آن است، State of Play نام دارد. در این رویداد مدیران شرکت، بازیکنان حرفه‌ای و سازندگان جمع می‌شوند تا درباره عناوین آینده که روی کنسول‌های نسل جدید پلی استیشن در دسترس قرار خواهند گرفت بحث کنند. به همین جهت نیز همیشه احتمال پخش پخش تریلرها و اخبار فوق‌العاده مهم در State of Play وجود دارد و آن را به یک مهم تبدیل می‌کند. این در حالی است که تاریخ‌های برگزاری آن همیشه مشخص نیستند و خیلی مواقع با زمان‌های کاملا متغیر در طول سال مواجه می‌شویم. این در حالی است که تام هندرسون (Tom Henderson) معروف در لو دادن اطلاعات، اخیرا درباره این رویداد هم ساکت ننشسته و تاریخ برگزاری آن را اعلام کرده است.

طبق گفته هندرسون، ظاهرا ماه فووریه سال ۲۰۲۲ (۱۲ بهمن تا ۹ اسفند) پیش از پایان زمستان برای سونی و تیم پلی استیشن مد نظر بوده و آن‌ها در بازه ۳۰ روزه این ماه رویداد بعدی State of Play را برگزار خواهند کرد. این ادعا توسط یکی دیگر از کاربران معروف به نام AccountNGT نیز در فضای شبکه توئیتر پشتیبانی شد، اما طولی نکشید تا این کاربر نظر خود را بنا به هر دلیلی پاک کرد. با این حال جالب است بدانید که هندرسون در لو دادن اطلاعات خود معمولا دقیق عمل می‌کند و گفته‌های او درصد خطای بسیار کمی دارند. حال اگر این گفته او درست باشد، در این رویداد چه چیزی خواهیم دید؟

از رویداد بعدی State of Play چه انتظاراتی داریم؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا