بازی ویدئویی

روند توسعه بازی GTA 6 بسیار خوب پیش می‌رود!

شایعات داغ مربوط به بازی GTA 6 در حالی که مملو از امید هستند، رنگ و بوی نیاز به صبری طولانی را می‌دهند. روند توسعه بازی GTA 6 خارق العاده است، ولی زمان بسیار زیادی تا انتشار آن باقی مانده است.

در حدود یک ماه پیش استودیو راکستار توسعه بازی GTA 6 را تایید کرد و آن‌ها اعلام کردند که قصد پیشرفتی خارق العاده و چشم گیر نسبت به نسخه‌های پیشین را دارند. پس از این خبر، شایعات پیرامون این بازی ثانیه به ثانیه افزایش داشته و بسیاری باور دارند که نقشه این نسخه از سری بازی جی‌تی‌ای برگرفته از شهر وایس سیتی، با ابعاد بسیار بزرگ و چند شخصیت قابل بازی خواهد بود. یکی از فعالان دنیای بازی‌های ویدیویی و اشخاص نزدیک به استودیو راکستار با نام AccountNGT مدتی پیش اعلام کرد که روند پیشرفت توسعه بازی آن چیزی که از راکستار انتظار می‌رفته نبوده و روند توسعه را «مملو از هرج و مرج» خواند.

کریس کلیپل (Chris Klippel) گزارشگر مجله فرانسوی راکستار (این مجله هیچ ارتباطی با استودیو بازی سازی راکستار ندارد) مدتی پیش اعلام کرد که ساخت بازی GTA 6 پس از خروج دن هاوسر (Dan Houser) از استودیو راکستار طی سال ۲۰۲۰ از نو پایه ریزی شده است، با این حال استودیو راکستار موفقیت‌های بسیاری طی دو سال توسعه کسب کرده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا