بازی ویدئویی

رفع ارور Call of Duty: Vanguard پس از آپدیت نسخه 1.5 – کد 6036 و _ffotdd_mp.ff

برای مشاهده و رفع ارور Call of Duty: Vanguard که پس از جدیدترین آپدیت میان‌فصلی نسخه 1.5 دیده شده، باید بدانید که اصلا تنها نیستید! ارور 6036 در واقع چند روز است که کاربران با آن مواجه هستند و حتی خود استودیو Sledgehammer Games هم از این وضعیت آگاه است. با این وجود، یک راه حل خوب برای آن وجود دارد.

وجود ارورهای مختلف در بازی‌های سری Call of Duty، موردی است که دیگر به یک مسئله دائمی برای بازیکنان پلتفرم رایانه شخصی تبدیل شده و حتی روی کنسول‌های پلی استیشن و ایکس باکس هم برخی مواقع شاهد ارورهایی هستیم. با این وجود، جالب است بدانید که هر قدر این خطاهای سیستمی آزاردهنده هستند، همیشه یک راه حل برای آن‌ها توسط کاربران پیدا می‌شود. این در حالی است که جدیدترین راه رفع یکی از جدیدترین مشکل‌های Vanguard را خود سازنده، یعنی Sledgehammer Games اعلام کرده است!

نحوه رفع ارور _ffotdd_mp.ff و 6036 بازی Call of Duty: Vanguard

امروز بالاخره آپدیت جدید میان‌فصلی بازی Call of Duty: Vanguard و همچنین Warzone Pacific عرضه شد و همراه با آن می‌توانید شاهد حضور یک اپراتور جدید به نام ایزابلا (Isabella) و برخی جزئیات تازه اضافه شده باشید. اما پس از نصب آپدیت، یک مشکل برای بازیکنان پیش آمده که با ارور _ffotdd_mp.ff خود را نشان می‌دهد؛ آن هم درست وقتی که آن‌ها وارد بخش چند نفره یا همان Multiplayer بازی Call of Duty: Vanguard می‌شوند.

طبق اعلام رسمی استودیو Sledgehammer Games، این ارور اکثرا فقط برای کاربرانی که زبان بازی روی موردی غیر از انگلیسی تنظیم کرده‌اند پیش خواهد آمد. با این حال، اگر زبان بازی شما روی یکی دیگر از گزینه‌ها تنظیم شده، آن را فعلا تا زمان انتشار آپدیت رفع این ارور روی English بگذارید. همچنین اگر زبان بازی انگلیسی است و همچنان این مشکل را دارید، یکبار زبان را روی یک گزینه دیگر گذاشته و از بازی خارج شوید؛ سپس دوباره زبان را روی انگلیسی تنظیم کنید تا مشکل برطرف شود.

سازندگان اعلام کرده‌اند که طی روزهای آینده این مشکل را برطرف خواهند کرد، اما اگر می‌خواهید سریع‌تر از شر این ارور خلاص شوید، فعلا راه حلی به جز این کار ندارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا