بازی ویدئویی

رده‌بندی سنی بازی God of War Ragnarok مشخص شد

سازمان رده بندی سنی بازی‌ها در ایالات متحده (ESRB) درجه سنی بزرگسالان را به بازی God of War Ragnarok اختصاص داد. 

همان‌طور که احتمالا اطلاع دارید، بازی جدید سری خدای جنگ با نام گاد آو وار رگناروک برای نخستین بار در سال ۲۰۲۰ میلادی توسط بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی معرفی شد. این عنوان در ابتدا برای عرضه در سال گذشته میلادی برنامه‌ریزی شده بود که بنا به دلایل مختلف، کمپانی سونی انتشار آن را به آبان پیش‌رو موکول کرد.

در همین راستا که زمان چندان زیادی به عرضه بازی باقی نمانده و شماری از هواداران بی‌صبرانه منتظر آغاز ماجراجویی بعدی کریتوس و آترئوس هستند، سازمان رده بندی سنی بازی‌ها در ایالات متحده درجه سنی بازی را مشخص کرد. این نهاد معتقد است که به خاطر وجود صحنه‌های خشونت آمیز همچون جدا شدن اعضای بدن و همچنین استفاده از الفاظ رکیک، این بازی برای بزرگسالان (بالای ۱۷ سال) مناسب است.

بازی مورد انتظار God of War Ragnarok در تاریخ ۹ نوامبر سال جاری میلادی (۱۸ آبان ماه) به صورت انحصاری برای کنسول‌های پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 منتشر می‌شود. این عنوان در چهار نسخه مختلف به نام‌های استاندارد، دیجیتال دیلاکس، کالکتور و جاتنر روانه بازار می‌شود که در صورت تمایل، هم‌اکنون می‌توانید آن‌ها را از طریق فروشگاه‌های معتبر پیش خرید کنید.

شواهد امر گویای این موضوع است که امکان پیش دانلود (پری لود) بازی از روز دوم نوامبر (۱۲ آبان ماه) برای افرادی که بازی را پیش خرید کرده‌اند، فراهم می‌شود. بدین ترتیب، شما تا یک هفته پیش از عرضه بازی، فرصت دریافت آن را دارید تا از همان ثانیه‌های نخست عرضه جهانی، به تجربه بازی بپردازید. از طرفی، شایعه شده که حجم نسخه پلی استیشن 4 این عنوان برابر با ۹۰ گیگابایت خواهد بود. البته، احتمالا حجم نسخه پلی استیشن 5 بازی به لطف تکنولوژی جدید سونی کمتر از رقم مزبور باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا