بازی ویدئویی

راهنما ارتقا سطح در بازی Diablo Immortal

بازی جدید مجموعه Diablo به تازگی برای رایانه‌های شخصی و گوشی موبایل عرضه شده است، در ادامه به بررسی روش‌ها ارتقا سطح در بازی Diablo Immortal می‌پردازیم.

مجموعه بازی Diablo یک فرنچایز قدیمی در سبک Role-Playing Game می‌باشد که در آن شما می‌توانید از بین کلاس‌های مختلفی که وجود دارد شخصیت مورد نظرتان را انتخاب کنید، سلاح‌ها و قدرت‌های خود را شخصی سازی کنید و به میدان نبرد بروید. ارتقا نقش مهمی در این مجموعه بازی دارد و معمولا درخت ارتقا بسیار مفصلی برای آن طراحی می‌شود. قسمت جدید این مجموعه به تازگی منتشر شده، بنابراین در ادامه به بررسی روش‌های ارتقا سطح در بازی Diablo Immortal می‌پردازیم.

اگر از قبل تجربه بازی‌های Action Role-Playing Game داشته باشید، قطعا می‌دانید که سریع ترین روش برای جمع آوری XP و ارتقا تجربه بخش داستانی و اصلی بازی است. مشخصا شما می‌توانید با تکمیل کردن ماموریت‌های فرعی و گشت و گذار بیشتر در محیط XP جمع آوری کنید اما مقدار آن در مقایسه با ماموریت‌های اصلی بازی بسیار کمتر است. شما مقدار مناسبی XP با تکمیل کردن ماموریت‌های اصلی بازی دریافت می‌کنید، اما اگر همچنان این مقدار برای شما کافی نیست می‌توانید به سراغ ماموریت‌های فرعی بروید.

در بازی Diablo Immortal الزامی بر از بین بردن تمامی دشمنان در هر مرحله نیست و همین که شما ماموریت را تکمیل کنید کافی است. XP که شما از نابود کردن دشمنان به دست می‌آورید بسیار کم است و بهتر است که تمرکز خود را بر روی تکمیل ماموریت بگذارید؛ البته یقینا در راه خود با دشمنانی برخورد می‌کنید که باید آن‌ها را از بین ببرید تا بتوانید راه خود را ادامه دهید.

اگر خرج کردن مقداری پول برای شما مسئله مهمی نیست، می‌توانید اقدام به خرید بتل پس (Battle Pass) کنید. بتل پس جوایز و آیتم‌های زیادی به شما می‌دهد که ارتقا سطح در بازی Diablo Immortal را بسیار راحت‌تر می‌کند. برای کسانی که نمی‌توانند بتل پس را خریداری کنند، بهترین راه برای ارتقا سطح انجام چالش‌های روزانه است که جوایزی را به بازیکن می‌دهد و ارتقا سطح را کمی آسان‌تر می‌کند.

شایان ذکر است که شما نیازی به ارتقا هر وسیله‌ای که بدست می‌آورید ندارید و می‌توانید آیتم‌ها و ارتقا‌ها را بین وسایل خود منتقل کنید، با این امکان ارتقا سطح بسیار آسان تر خواهد شد.

بازی Diablo Immortal اکنون برای گوش‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های موبایل اندروید (Android) و IOS و رایانه‌های شخصی در دسترس است. نظرات خود را در رابطه با این بازی با ما درمیان بگذارید. 

نوشته های مشابه

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا