بازی ویدئویی

رابط کاربری Call of Duty Modern Warfare 2 نیازمند تغییراتی عمده است!

رابط کاربری Call of Duty Modern Warfare 2 آن چیزی نیست که کاربران دوست دارند! پس از انتشار نسخه بتای کالاف دیوتی مدرن وارفر ۲، کاربران بیش از هر چیز دیگر از رابط کاربری این بازی گله مند بوده و آن را نیازمند تغییرات عمده می‌دانند!

انتشار نسخه بتای بازی Call of Duty Modern Warfare 2 چیزهای بسیاری را مشخص کرد و از جمله آن‌ها می‌توان به تغییرات عمده رابط کاربری این بازی نسبت به نسخه پیشین یعنی Call of Duty Modern Warfare سال ۲۰۱۹ اشاره داشت که البته با مشکلات بسیاری چه از لحاظ ظاهری و چه از لحاظ فنی روبه رو بوده و سبب اعتراض کاربران شده است. سری بازی کالاف دیوتی از اولین نسخه تا به امروز تغییرات بسیاری در رابط کاربری به خود دیده و به نظر رابط کاربری Call of Duty Modern Warfare 2 باب میل اکثریت کاربران نیست!

در حالی که بسیاری از افراد گمان دارند رابط کاربری بازی چندان نقشی در جذب مخاطبین نداشته، باید اشاره کرد که کاملا بر خلاف نظر این افراد، رابط کاربری یکی از نکاتی بوده که خود آگاه یا نا خود آگاه بر کاربران تاثیر گذاشته و سبب جذب آن‌ها می‌شود. به عبارت دیگر خوش ساخت بودن رابط کاربری برای بسیاری از افراد به معنای خوش ساخت بودن تمام بازی است. طی روزهای اخیر کاربران بسیاری نسخه بتای بازی کالاف دیوتی مدرن وارفر ۲ را تجربه کرده‌اند و در اتفاقی کاملا دور از انتظار بسیاری از آن‌ها رابط کاربری این بازی را یکی از بزرگ‌ترین نقاط ضعف آن می‌دانند و باور دارند رابط کاربری این بازی فاصله بسیاری تا نسخه نهایی خود دارد.

نسخه سال جاری سری بازی کالاف دیوتی مانند نسخه پیشین خود یعنی Call of Duty Modern Warfare سال ۲۰۱۹ بسیار مورد توجه بوده و از آنجایی که تغییراتی عمده در بخش گیم پلی این بازی اعمال شده، آن را تبدیل به یکی از مورد انتظاترین بازی‌های سال کرده است. کاربری در شبکه اجتماعی ردیت با نام tactikz4 باور دارد که رابط کاربری Call of Duty Modern Warfare 2 بسیار گیج کننده بوده و زمانی که به بخش نظرات مراجعه می‌کنید، متوجه می‌شوید که بسیاری از افراد با او هم نظر هستند و باور دارند رابط کاربری این بازی نیازمند تغییراتی عمده پیش از انتشار نسخه نهایی است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا