بازی ویدئویی

رئیس یوبیسافت از تاریخ انتشار احتمالی بازی Skull & Bones می‌گوید

یوبیسافت بالاخره پس از مدت‌ها اخباری تازه درباره بازی مورد انتظار خود با محوریت کشتی و دزدان دریایی یعنی عنوان Skull & Bones به انتشار رساند و به نظر باید منتظر اخباری خوشحال کننده از این بازی در آینده نزدیک باشیم.

شرکت یوبیسافت اولین مرتبه طی سال ۲۰۱۷ از بازی Skull & Bones رونمایی کرد و پس از انتشار چند تریلر و همچنین گیم پلی کوتاه از این بازی در مدتی کوتاه، اطلاعات چندانی از این بازی منتشر نشد و البته اطلاعات منتشر شده فقط اخبار تاخیر این بازی و تغییر کارگردان بوده‌اند. ماه گذشته نیز خبر جدایی یکی از اعضای تیم توسعه دهنده این بازی از یوبیساف منتشر شد.

حال اینگونه به نظر می‌رسد که در آینده نزدیک این بازی بالاخره از جهنم توسعه خارج شود. به گفته رئیس شرکت یوبیسافت، فردریک دوگه (Frederick Duguet) در آخرین گزارش مالی شرکت خود، اعلام کرد که این بازی به احتمال بسیار زیاد در سال مالی آینده منتشر شود. به عبارت دیگر، دوگه اشاره داشته که این بازی بین آوریل سال ۲۰۲۲ تا مارس سال ۲۰۲۳، برابر با ۱۲ فروردین ۱۴۰۱ تا ۱۱ فروردین سال ۱۴۰۲ منتشر خواهد شد.

ناگفته نماند که ما از شنیدن این خبر غافلگیر نشدیم، چرا که یوبیسافت سال گذشته نیز از انتشار این بازی در همین بازه زمانی خبر داده بود. گرچه بازی در فاز آلفا با مشکلات بسیاری روبه‌رو بود، آقای دوگه اعلام کرد که از روند پیشرفت بازی Skull & Bones بسیار خوشحال است.

در بخشی دیگر از گزارش مالی یوبیسافت اشاره شد که درآمد تعطیلات کریسمس امسال آن‌ها نسبت به سال گذشته کاهش شدیدی داشته است. به گزارش وبسایت GameIndustry فروش کلی یوبیسافت با ۳۱ درصد افت به رقم ۷۵۷ میلیون دلار طی تعطیلات کریسمس اخیر رسیده و رقم قراردهای آن‌ها با ۲۵ درصد افت به رقم ۸۴۸ میلیون دلار رسیده است. گرچه این اعداد و ارقام ناراحت کننده به نظر می‌رسند، با نگاهی گذرا به فروش یوبیسافت در تعطیلات کریسمس سال گذشته، متوجه دلیل این افت شدید می‌شوید و به عبارت دیگر فروش سال گذشته یوبیسافت بسیار خارق‌العاده بوده است.

ما طی سال ۲۰۲۱ تنها شاهد عرضه بازی Far Cry 6 و همینطور IP جدیدی با نام Rider’s Republic بودیم و این در حالی‌ست که طی سال ۲۰۲۰ عناوینی بزرگ چون Assassin’s Creed: Valhalla، Watch Dogs: Legion، Immortals Fenyx Rising و برخی بازی‌های کوچک دیگر توسط این شرکت عظیم انتشار یافتند.

اگر به شدت منتظر بازی Skull & Bones هستید، بد نیست نگاهی دوباره به بازی Assassin’s Creed: Black Flag داشته باشید تا خود را در قالب دزد دریایی دوست داشتنی یوبیسافت پیدا کنید. نظر شما درباره بازی Skull & Bones چیست؟ فکر می‌کنید این بازی می‌تواند پس از سال‌ها توسعه موفق شود؟ منتظر نظرات شما هستیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا