بازی ویدئویی

دی‌ال‌سی بعدی بازی Destiny 2 چه تعداد اسلحه‌ی جدید دارد؟

زمان زیادی به انتشار دی‌ال‌سی Witch Queen بازی Destiny 2 نمانده و امروز نیز جزئیاتی در مورد اسلحه‌های جدید بازی منتشر شده است.

بانجی اخیرا اعلام کرده ک بیش از ۱ میلیون نفر، دی‌ال‌سی Witch Queen را پیش‌خرید کرده اند و این موضوع از هایپ بسیار بالای بازیکنان در مورد این بازی خبر می‌دهد.

در پادکست جدید ٰMassive Breakdown Episodes آقای کریس پراکتور که در بانجی روی سلاح‌های Destiny 2 کار می‌کند، به طرفداران اطلاعات جدیدی در مورد دی‌ال‌سی بعدی داد. او گفت که این‌دی‌ال‌سی شامل ۴۲ سلاح Legandary است و پس از Forsaken بیشترین تعداد اسلحه را به این بازی اضافه می‌کند.

با این که می‌دانستیم این دی‌ال‌سی در واقع بزرگ‌ترین دی‌ال‌سی بازی Destiny 2 به حساب می‌آید، ولی قطعا از این تعداد از اسلحه‌ی اضافه، شوکه شده‌ایم. بانجی دانسته که سلاح‌ها نقش مهمی را در هر دی‌ال‌سی ایفا می‌کند و از این رو نیز خیلی به اضافه کردن سلاح‌های جدید اهمیت می‌دهد.

همچنین ویژگی‌های Crafting کاملا جدیدی نیز به همراه این دی‌ال‌سی وارد بازی می‌شود. بازیکنان با این سیستم جدید می‌توانند با پیدا کردن پروتوتایپ‌ها و سپس یافتن آیتم‌ها، سلاح موردنظر خود را بسازند یا آن را آپگرید کنند. همچنین سیستم آپگرید جدیدی اضافه شده و شما باید با کشتن دشمنان بیشتر، سلاح‌ خود را رفته رفته قوی‌تر کنید. چند هفته به عرضه‌ی دی‌ال‌سی مانده و طرفداران این بازی بی‌صبرانه منتظر تجربه کردن آن هستند.

بازی Destiny 2: The Witch Queen در تاریخ ۲۲ فوریه (مصادف با ۳ اسفند) روی پلتفرم‌های پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری اکس، ایکس باکس سری اس، ایکس باکس وان و پی‌سی منتشر خواهد شد.

نظر شما در مورد دی‌ال‌سی‌های بازی Destiny 2 چیست؟ شما کدام دی‌ال‌سی‌های این بازی را تجربه کردید و از آنان لذت برده‌اید؟ ممنون می‌شویم که نظر خودتان را در بخش کامنت‌ها با ما در میان بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا