بازی ویدئویی

دو بازی رایگان جدید ماه مارچ ایکس باکس لایو گلد در دسترس قرار گرفتند

دو بازی جدید در سرویس ایکس باکس لایو گلد رایگان شد. شاید بازی‌های جذابی دریافت نکنیم، اما هیچ کس از بازی‌های رایگان گله مند نمی‌شود!

شرکت مایکروسافت طبق عادت همیشگی خود، بازی‌های رایگان اشتراک ایکس باکس گلد را نه به صورت یک جا، بلکه به صورت جداگانه در دو مرحله در اختیار کاربران قرار می‌دهد. ما معمولا طی هر ماه میلادی دو بازی در ابتدا و دو بازی در اواسط ماه دریافت می‌کنیم. روز چهارشنبه، ۱۶ مارچ، برابر با ۲۵ اسفند ماه سال ۱۴۰۰، دو بازی جدید به لیست بازی‌های Games With Gold افزوده شد و کاربران می‌توانند این بازی‌ها را دریافت و برای همیشه استفاده کنند.

شما از حالا تا روز ۱۵ آوریل، برابر با ۲۶ فروردین ماه سال ۱۴۰۱ می‌توانید بازی Street Power Soccer و از حالا تا ۳۱ مارچ، برابر با ۱۱ فروردین ۱۴۰۱، بازی SpongeBob’s Truth or Square را دریافت کنید. بازی SpongeBob’s Truth or Square در حقیقت با بازی Sacred 2: Fallen Angel که از ابتدای ماه مارچ رایگان شده بود تعویض می‌شود، با این حال دیگر بازی The Flame in the Flood که همزمان با Sacred 2: Fallen Angel رایگان شده بود، تا پایان ماه مارس برای دانلود در دسترس است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا