بازی ویدئویی

دومین تریلر The Lords of the Fallen با تمرکز بر گیم پلی از راه رسید

شرکت CI Games که وظیفه نشر را بر عهده دارد، در جریان برگزاری The Game Awards 2022 دومین تریلر The Lords of the Fallen را برای حاضران پخش کرد.

در پی محبوبیت سری Dark Souls در سراسر جهان، استودیوهای زیادی تلاش کردند تا عناوین مشابهی را تولید کرده و روانه بازار کنند؛ عناوینی که امروزه تحت عنوان Soulslike شناخته می‌شوند. بازی‌های سولزلایک در زیرژانر اکشن نقش آفرینی قرار گرفته و داستانی فانتزی را روایت می‌کنند. از همه مهمتر، مبارزاتشان بسیار چالش برانگیز بوده و شکست‌های مکرر را می‌توان بخش جداناپذیری از روند پشت سر گذاشتن مراحل دانست. برخی از عناوین سولزلایک توانستند عملکرد فوق العاده‌ای از خود نشان دهند و برخی دیگر هم به یک شکست تبدیل شدند. در این بین، تعدادی عملکردی متوسط از خود بر جای گذاشتند که برای مثال می‌توان به Lords of the Fallen اشاره کرد.

Lords of the Fallen محصول دک 13 (Deck 13) بوده و در سال ۲۰۱۴ میلادی برای پلتفرم‌های هدف منتشر شد. این بازی بازخوردهای ضد و نقیضی را دریافت و فروشش نهایتاً از مرز یک میلیون نسخه عبور کرد. دستیابی به همین موفقیت‌ها کافی بود تا ناشر، یعنی CI Game به ساخت قسمت دوم تصمیم بگیرد. البته شرایط مطابق انتظار پیش نرفت. دک 13 در ادامه تصمیم گرفت تمرکز خود را روی The Surge قرار دهد. در نتیجه، شرکت لهستانی مجبور شد روند جستجو را برای یافتن استودیوی جایگزین آغاز کند. بدین ترتیب، محصولی که قرار بود سال ۲۰۱۷ میلادی به بازار بیاید، حال و با گذشت حدوداً ۱۰ سال دوباره معرفی شده است؛ عنوانی که حالا با نام The Lords of the Fallen شناخته شده و وظیفه توسعه‌اش روی دوش استودیو هکس ورکس (Hexworks) قرار دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا