بازی ویدئویی

دلیل شکست بازی Battlefield 2042 هیلو جدید بود یا کرونا؟

طبق گزارش‌های اخیر درباره جلسه رسمی سازندگان در شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts)، دلیل شکست بازی Battlefield 2042 عرضه عنوان Halo Infinite و همچنین ادامه پاندمی ویروس کرونا بوده است! اما چرا؟

سال گذشته میلادی پس از مدت‌ها انتظار بالاخره خبری منتشر که ساخت بازی جدید از سری Battlefield شروع شده و معرفی آن به زودی انجام خواهد شد. این بازی که با عنوان 2042 معرفی شده بود، خیلی زودتر از آنچه که انتظار داشتیم رونمایی و سپس در دسترس کاربران قرار گرفت. با این وجود، چیزی که در تریلرها نشان داده شده بود، هرگز با موردی که در بازی دیدیم یکسان نبود!

این یعنی در تریلر ما دیده بودیم که یک فضای فوق‌العاده فعال و پر از جنگ، با یک بالانس حرفه‌ای بین اتفاقات محیط و سلاح مختلف وجود دارد. با این وجود، نسخه نهایی بازی به حدی پر از باگ و مشکلات فراوان بود که بازیکنان پس از یک دوره کوتاه جذب شدن به گیم پلی دست و پا شکسته بازی، خیلی سریع از ان دوری کردند.

این در حالی بود که انتظار داشتیم این بازی جدید، با Call of Duty: Warzone یک رقابت سنگین و نفس‌گیر داشته باشد که طی آن، سازندگان برای جلب نظر سازندگان تمام تلاش خود را می‌کنند. حال نیز که سازندگان در شرکت الکترونیک آرتس حتی از اعلام تعداد نسخه‌های فروخته شده بازی Battlefield 2042 خودداری می‌کنند، ظاهرا در جلسه‌ای رسمی اعلام کرده‌اند که عرضه بازی Halo Infinite و همچنین ادامه پاندمی ویروس کرونا دلایل اصلی ادامه روند شکست بازی آن‌ها بوده است.

آیا دلیل شکست بازی Battlefield 2042  منطقی است؟!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا