تکنولوژی

دانلود کتابچه راهنمای تعمیر سلف سرویس اپل برای مدل های آیفون ۱۲، آیفون ۱۳ و آیفون SE

برای کسانی که می‌خواهند آیفون‌های خود را بدون نیاز به مراجعه به فروشگاه‌های خرده‌فروشی یا ارائه‌دهنده خدمات اپل تعمیر کنند، اپل اکنون یک برنامه اختصاصی تعمیر سلف سرویسی Self Service Repair دارد که دفترچه‌های راهنمای تعمیر و قطعات و ابزارهای لازم برای تعمیر نمایشگر، باتری، بلندگوی پایین، دوربین، نمایشگر، سینی سیم کارت و موتور تپتیک Taptic.

راهنمای تعمیرات برای آیفون SE 2022، مدل‌های آیفون ۱۲ و مدل‌های آیفون ۱۳ در حال حاضر در دسترس است و محدود به قطعاتی از  آیفون است که در بالا ذکر شده. اپل قصد دارد در آینده تعمیرات بخش‌های دیگری را هم به همین صورت در اختیار کاربران قرار دهد.

قبل از اینکه شروع به هر تعمیری کنید، باید دفترچه راهنما را مطالعه کنید تا ببینید چه چیزهایی نیاز دارید و اگر وسایل تعمیر اپل را ندارید باید چه کنید.،

برای دسترسی به دفترچه راهنمای تعمیر، باید به وب سایت تعمیرات سلف سرویس اپل مراجعه کنید . در آنجا، روی لینک “Apple Repair Manuals” در زیر “Support” کلیک کنید. همچنین می توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید. توجه داشته باشید که تمامی لینک ها بصورت PDF در خود سایت اپل هستند.

  • iPhone 12
  • iPhone 12 mini
  • iPhone 12 Pro
  • iPhone 12 Pro Max
  • iPhone 13
  • iPhone 13 mini
  • iPhone 13 Pro
  • iPhone 13 Pro Max
  • iPhone SE 3rd-Generation

هر دفترچه راهنمای تعمیر، نحوه عملکرد فرآیند تعمیر را توضیح می‌دهد و قطعاتی را که برای خرید در دسترس هستند بررسی می‌کند. دفترچه راهنمای تعمیر شامل جزئیاتی در مورد نحوه تنظیم برای تعمیر، مراحل کار و کارهایی که در صورت بروز مشکل باید انجام شود، است.

خرید سرور مجازی
خرید ساک پارچه ای
کلاه تبلیغاتی

بسیاری از تعمیرات اپل نیاز به یک جعبه ابزار با قیمت ۴۹ دلار هستند، بنابراین تعمیرات اساسی مانند تعویض باتری یا تعویض نمایشگر در مقایسه با تعمیر در شعبه‌های مجاز اپل، هزینه بیشتری دارند.

پس از دانلود و بررسی دفترچه راهنمای تعمیر، کسانی که می خواهند ابزار و تجهیزات اپل تهیه کنند، می‌توانند سفارش خود را در وب سایت تعمیرات سلف سرویس اپل درج کنند.

حیف که ما در ایران نمی‌توانیم مستقیم این قطعات را سفارش دهیم، همان طور که نه خبری از پشتیبانی‌های اپل و شعب مجاز آن است. پس فعلا باید گوشی‌ها را با قیمت خیلی زیادی تهیه کنیم و امید داشته باشیم که در سال‌های استفاده مشکلی برایشان ایجاد نشود!


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا