بازی ویدئویی

خلاصه داستان بازی God of War Ragnarok منتشر شد

وب‌سایت رسمی پلی استیشن چندی پیش خلاصه‌ای از داستان و روند بازی مورد انتظار God of War Ragnarok را منتشر کرد که به سفر پرماجرای کریتوس و آترئوس به ۹ قلمرو و نبرد ازگارد اشاره می‌کند.

اگر اخبار بازی‌ها را در رسانه سرگرمی دنبال کرده باشید، احتمالا اطلاع دارید که در طول چند روز اخیر خبرهای زیادی پیرامون بازی گاد آو وار رگناروک منتشر شده است. این بازی که هم اکنون مراحل ساخت و توسعه خود را در استودیو سانتا مونیکا طی می‌کند، برای عرضه در اواخر سال جاری میلادی برنامه‌ریزی شده و به عنوان یکی از مورد انتظارترین آثار انحصاری پلی استیشن در نسل نهم لقب گرفته است.

تا پیش از امروز اطلاعات چندان زیادی از داستان بازی جدید خدای جنگ ارائه نشده بود و صرفا مدتی قبل تیم سازنده با معرفی نسخه‌های مختلف آن، تصویری از نقشه کامل بازی را منتشر کرد. بر اساس این نقشه، به نظر می‌رسد که کریتوس و آترئوس این بار در ماجراجویی خود به هر ۹ قلمرو سرزمین‌های نورس سفر می‌کنند.

در همین راستا، ساعاتی پیش صفحه اختصاصی بازی God of War Ragnarok در وب‌سایت رسمی پلی استیشن به‌روزرسانی شد که به دنبال آن، شرکت سونی جزئیات کوتاهی از داستان و روند بازی به اشتراک گذاشت. طبق اطلاعات ارائه شده، همان‌طور که پیش‌تر نیز گفته شده بود، داستان گاد آو وار رگناروک مدتی بعد از حوادث نسخه پیشین جریان دارد؛ جایی که کریتوس و پسرش در سفر خود به ۹ قلمرو، با خدایان و هیولاهای عظیم و الجثه‌ نورس روبه‌رو می‌شوند و در همین حین، آزگارد نیز با ارتش بزرگ خود، یک نبرد تاثیرگذاری را به راه می‌اندازد تا به جهان خاتمه دهد.

خلاصه داستان بازی God of War Ragnarok به شرح زیر است:

زمستان طولانی (Fimbulwinter) از راه رسیده است. کریتوس و آترئوس برای پاسخ معماها، باید به هر کدام یک از ۹ قلمرو سفر کنند. در همین حین، نیروهای آزگارد برای نبردی که از قبل پیش‌گویی شده، آماده می‌شوند که به جهان حال حاضر خاتمه دهند. پدر و پسر در طول مسیر و ماجراجویی خود با منظره‌های خیره‌کننده، حماسی و افسانه‌ای و همچنین دشمنان جدیدی از خدایان و فول‌های نورس روبه‌رو خواهند شد. خطر رگناروک هر لحظه نزدیک‌تر می‌شود. کریتوس و آترئوس تنها دو حق انتخاب دارند؛ یا باید بین امنیت خود و امنیت قلمروها یکی را انتخاب کنند.

گفتنی است که استودیو سانتا مونیکا در گذشته اعلام کرده بود که هر یک از ۹ قلمرو بازی به شکل و شمایل مختلفی تحت تاثیر فیمبول‌وینتر یا همان زمستان طولانی قرار می‌گیرند. دقت داشته باشید که فریا، مادر بالدر، از طلسم خود فرار کرده و در طول سفر کریتوس و آترئوس سعی بر این دارد تا انتقام مرگ پسرش را بگیرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا