بازی ویدئویی

حمله بی سابقه کاربران به نمرات بازی Warzone 2.0

بمباران تنها در بازی وارزون ۲.۰ وجود نداشته و خارج از آن نیز کاربران به بمباران کردن ادامه می‌دهند. حمله بی سابقه کاربران به نمرات بازی Warzone 2.0 سبب نگرانی توسعه دهندگان و کاربرانی که هنوز این بازی را تجربه نکرده‌اند شده است!

نظرات و نمرات بازی Call of Duty: Warzone 2.0 نشان از عصبانیت بیش از حد کاربران از این بازی دارد. اگر شما همین حالا به شبکه استیم یا وبسایت متاکریتیک مراجعه کنید، بدون شک از نمرات کاربران و حمله آن‌ها به بتل رویال وارزون ۲.۰ متعجب خواهید شد! نسخه دوم بتل رویال وارزون در تاریخ ۱۶ نوامبر، برابر با ۲۵ آبان ماه به انتشار رسید و در حالی که مشکلاتی خرد با خود به همراه داشته، به شدت مورد توجه کاربران، به خصوص کاربرانی که از تجربه نقشه کالدرا در بازی وارزون نا راضی بودند قرار گرفته است. با این حال، مثل همیشه کاربران بسیاری هستند که از یک بازی نا راضی بوده و باید گفت که تعداد افراد نا راضی از وارزون ۲.۰ کم نیستند!

نظرات و نمرات منفی کاربران برای وارزون ۲.۰، این بازی را در لیست بدترین بازی‌های شبکه استیم و البته وبسایت متاکریتیک جای داده است. در زمان انتشار این مطلب، بازی وارزون در دسته بازی‌های خیلی منفی (Mostly Negative) شبکه استیم با بیش از ۷۶۰۰ نظر و نمره جا خوش کرده است. کاربران در وبسایت متاکریتیک نمره ۲.۲ از ۱۰ را برای نسخه رایانه شخصی، نمره ۱.۳ از ۱۰ را برای نسخه پلی استیشن ۴ و نمره ۲.۴ را برای نسخه پلی استیشن ۵ به این بازی اختصاص داده‌اند!

لازم به ذکر است که نظرات منفی بسیاری از کاربران حاوی پیام‌هایی مشابه هستند. کاربران این بازی در رایانه شخصی به شدت از قابلیت Aim Assist کاربران کنترلر عصبانی بوده و آن را غیر منصفانه می‌دانند. برخی دیگر با رابط کاربری و سیستم لوت بازی مشکل دارند. تعدادی کاربران به طور کلی از نقشه ال مزرح (Al-Mazrah) نا راضی بوده و تعدادی دیگر از کاربران مشکلات فنی بازی را دلیل نمره پایین خود اعلام کردند. جالب است بدانید برخی از کاربران، از دسترس خارج شدن سرورهای بازی وارزون تا روز ۲۸ نوامبر، برابر با ۷ آذر ماه را دلیل نمره پایین خود بیان کرده‌اند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا