بازی ویدئویی

حضور شخصیت ریک سانچز در MultiVersus تایید شد!

توسعه دهندگان بازی MultiVersus از شخصیت جدید بازی خود رونمایی کردند و ما به شما اطمینان می‌دهیم که او یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌های این بازی خواهد شد. ریک سانچز در MultiVersus به زودی غوغا به پا خواهد کرد!

توسعه دهندگان بازی MultiVersus به تازگی از جدیدترین شخصیت قابل بازی عنوان پر طرفدار خود رونمایی کرده و این شخصیت کسی جز ریک سانچز (Rick Sanchez) از سریال کارتونی فوق العاده محبوب سال‌های اخیر یعنی Rick and Morty نیست. فصل ابتدایی این بازی فصلی بسیار عالی بود و طرفداران بهترین استقبال ممکن را از آن داشتند. طی ماه اخیر دو شخصیت به بازی MultiVersus افزوده شده و ریک سانچز، سومین شخصیت در این فصل خواهد بود.

در حالی که ریک سانچز به عنوان جدیدترین شخصیت قابل بازی در MultiVersus معرفی شد، اطلاعات بسیار کمی از این شخصیت در اختیار ما قرار گرفت. یکی از مهم‌ترین اطلاعاتی که در اختیار ما قرار نگرفت، تاریخ انتشار این شخصیت محبوب است. البته اگر بخواهیم گذری به گذشته و زمان انتشار دیگر شخصیت‌ها داشته باشیم، ریک سانچز در آینده بسیار نزدیک، پس از انتشار اطلاعات رسمی اولیه به انتشار می‌رسد.

همانطور که اشاره شد، ریک سانچز سومین شخصیت فصل اول بازی MultiVersus خواهد بود و این در حالی است که گفته شده از زمان انتشار این خبر تا تاریخ ۱۵ نوامبر، برابر با ۲۴ آبان ماه یا به عبارتی آخرین روز فصل اول در صورت تاخیر نخوردن فصل دوم، دو شخصیت جدید وارد این بازی خواهند شد. این دو شخصیت جدید بلک آدام (Black Adam) از سری کمیکی با همین نام و شخصیت استرایپ (Stripe) از فیلم Gremlins خواهند بود، با این حال تاریخ انتشار دقیق این دو شخصیت نیز مانند ریک سانچز مشخص نیست.

نوشته های مشابه

‫۲ نظرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا