بازی ویدئویی

حجم بازی Need for Speed Unbound چقدر است؟

بر اساس گزارش‌های منتشر شده، به نظر می‌رسد که حجم بازی Need for Speed Unbound روی پلی استیشن 5 تقریبا برابر با ۳۰ گیگابایت خواهد بود.

با توجه به فضای بسیار محدود ذخیره‌سازی در کنسول‌های نسل نهم، این روزها حجم بازی‌ها به یکی از مهم‌ترین نگرانی‌های کاربران تبدیل شده است؛ چه بسا که با عرضه چندین بازی بزرگ و مورد انتظار طی این هفته‌ها، شماری از بازیکنان با مشکل کمبود فضای ذخیره‌سازی در کنسول خود دست و پنجه نرم می‌کنند.

حال که کمتر از یک هفته به عرضه بازی مورد انتظار نید فور اسپید آنباند باقی مانده، ساعاتی پیش حساب کاربری PlayStation Game Size در شبکه توییتر اغلب در پیامی خاطرنشان کرد که حجم این عنوان ریسینگ در کنسول پلی استیشن 5 برابر با ۲۹.۴۳۱ گیگابایت خواهد بود.

دقت داشته باشید که این رقم مختص نسخه PS5 بازی بوده و این حجم لزوما برابر با حجم نسخه پلی استیشن 4 بازی نیست؛ به خصوص که حجم عناوین کنسول جدید پلی استیشن به لطف فناوری‌های نوین تا حدودی کمتر از نسخه نسل هشتم است. از طرفی، هنوز مشخص نیست که این عنوان چه فضایی را روی کنسول ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و حتی ایکس باکس وان اشغال می‌کند.

لازم به ذکر است که بازی ریسینگ نید فور اسپید آنباند در روز دوم دسامبر سال ۲۰۲۲ میلادی (۱۱ آذر ماه امسال) برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و پلی استیشن 5 و همچنین رایانه شخصی منتشر می‌شود. افرادی که نسخه The Palace Edition بازی را پیش خرید کرده‌اند، سه روز زودتر از زمان عرضه، ۲۹ نوامبر (۸ آذر)، می‌توانند به این عنوان دسترسی داشته باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا