بازی ویدئویی

حجم بازی Call of Duty Warzone 2 چقدر است؟

بر اساس گزارش‌های منتشر شده، به نظر می‌رسد که حجم بازی Call of Duty Warzone 2 تقریبا برابر با ۱۱۵ گیگابایت خواهد بود.

یکی از مهم‌ترین چالش‌های کاربران در کنسول‌های نسل نهم، فضای محدود ذخیره‌سازی است. کنسول‌های جدید ایکس باکس و پلی استیشن به خاطر گرانی حافظه‌های پرسرعت خود، فضای چندان زیادی را در اختیار کاربران قرار نمی‌دهند. این در حالی است که در سال‌های اخیر حجم بازی‌ها به شدت افزایش یافته و چه بسا با فرا رسیدن پاییز و عرضه چندین بازی مختلف، کمبود فضای حافظه به بزرگ‌ترین مشکل گیمرها تبدیل می‌شود.

در همین راستا، کمتر از سه روز تا انتشار یکی از مورد انتظارترین آثار سال جاری یعنی وارزون ۲ باقی مانده و با توجه به عرضه رایگان بازی و محبوبیت آن، شماری از کاربران به دنبال تجربه این عنوان هستند. با این حال، برای تجربه بازی، باید کمی از فضای ذخیره سازی کنسولتان را خالی کنید؛ چرا که بر اساس تازه‌ترین گزارش‌ها، ظاهرا این عنوان نزدیک به ۱۱۵ گیگابایت از حافظه کنسول را اشغال می‌کند.

اگر این شایعه صحت داشته باشد، می‌توان گفت که تقریبا باید یک ششم از فضای ذخیره‌سازی پلی استیشن 5 را به این بازی اختصاص دهید. این موضوع می‌تواند برای کاربران ایکس باکس سری اس حسابی نگران‌کننده باشد؛ چرا که بازی چیزی در حدود یک چهارم از حافظه کنسول را پر خواهد کرد. از مهم‌تر، ممکن است که حجم بازی به مرور و با انتشار به‌روزرسانی‌های مختلف از این رقم نیز بیشتر شود.

به طور کلی، حجم زیاد بازی‌های سری کال آو دیوتی موضوع جدیدی نیست. بازی پیشین وارزون نزدیک به ۱۰۰ گیگابایت حجم دارد. ذکر این نکته مهم است کهپیش‌تر برای دسترسی به وارزون، گیمرها باید بازی مدرن وارفر را نیز روی کنسول خود نصب می‌کردند. حال، مشخص نیست که آیا برای تجربه Warzone 2.0، دانلود و نصب بازی Call of Duty Modern Warfare 2 نیز الزامی خواهد بود یا خیر!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا