بازی ویدئویی

حالت نیو گیم پلاس بازی God of War Ragnarok در راه است

با استناد بر بیانیه اخیر استودیوی سانتا مونیکا سونی، حالت نیو گیم پلاس در بهار سال ۲۰۲۳ میلادی در قالب یک آپدیت رایگان به بازی God of War Ragnarok اضافه می‌شود.

چیزی در حدود یک ماه از انتشار جدیدترین بازی سری خدای جنگ با نام رگناروک می‌گذرد؛ اثری که به لطف روایت داستان عمیق و گیم‌پلی جذاب توانست بازخوردهای تحسین‌آمیزی را از سوی منتقدهای سرسخت دریافت کند و با فروش چند میلیونی خود، رکورد سریع‌ترین فروش در میان بازی‌های انحصاری و فرست پارتی پلی استیشن را به خود اختصاص دهد.

خدای جنگ رگناروک از نظر محتوا بسیار غنی بوده و شما را تا ده‌ها ساعت به خود سرگرم می‌کند. با این حال، اگر بازی را به پایان رسانده‌اید و همچنان به دنبال محتوای جدید هستید، خبر خوب این است که استودیوی سانتا مونیکا سونی در ماه‌های آینده حالت نیو گیم پلاس (New Game Plus) را به طور رایگان در تاریخ نامشخصی از بهار سال ۲۰۲۳ میلادی برای بازی عرضه خواهد کرد.

حالت نیو گیم پلاس در واقع این امکان را برای شما فراهم می‌کند که پس از اتمام ماموریت‌ها و داستان اصلی بازی، ماجراجویی خود را این بار با حفظ تمام مهارت‌ها، سلاح و آیتم‌ها از سر بگیرید. استودیوی سانتا مونیکا وعده داده که در ماه‌های آینده و پیش از عرضه این حالت، اطلاعات بیشتری از آن ارائه کند.

تیم سازنده در این زمینه توضیح می‌دهد:

ما می‌دانیم که این سوال در ذهن بسیاری از شما خطور کرده است. بر این اساس، ما بسیار هیجان‌زده هستیم که اعلام کنیم آپدیت نیو گیم پلاس بازی در بهار سال آینده میلادی منتشر خواهد شد. در آستانه انتشار، اطلاعات بیشتری در این خصوص را با شما به اشتراک می‌گذاریم.

همان‌طور که احتمالا اطلاع دارید، بازی قبلی سری God of War که در سال ۲۰۱۸ میلادی روانه بازار شده بود، چند ماه پس از عرضه، میزبان حالت جدید نیو گیم پلاس بود که به طور رایگان در دسترس تمامی هواداران قرار گرفت. این آپدیت جدا از حالت مزبور، محتوای جدیدی نیز در خود جا داده بود که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به گزینه‌های جدید برای شخصی‌سازی و مجموعه جدیدی از الگوهای حمله به دشمنان اشاره کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا