بازی ویدئویی

حالت زامبی بازی Battlefield 2042 به علت باگ زیاد برداشته می‌شود

طبق اعلام رسمی، اخیرا حالت زامبی بازی Battlefield 2042 برداشته شده و به جای آن، یک بخش دیگر به نام Gun Game اضافه شده است. گفته شده که این تغییر رویه به دلیل باگ‌های مختلفی بوده که در سیستم افزایش XP وجود داشته است.

در حال حاضر، بازی Battlefield 2042 وضعیت ناپایدار و فوق‌العاده بدی دارد. سازندگان هنگام معرفی این عنوان، آن را به شدت دست بالا گرفته و طرفداران را برای انتشار یک بازی تکرارنشدنی با حالت‌ها و بخش‌های جدید آماده کرده بودند، اما در نهایت چیزی که نسیب بازیکنان شد، خرید ۶۰ دلاری یک بازی فوق‌العاده ضعیف در طراحی و پر از باگ‌های مختلف بود که واقعا فرد را کاربر می‌دهد! با این وجود طی چند ماه گذشته بسیاری از باگ‌ها برداشته شده‌اند و در مجموع، سیستم کلی بازی به شدت بهینه‌سازی شده تا تجربه جنگیدن در سال ۲۰۴۲ حداقل کمی قابل تحمل‌تر باشد. این در حالی است که سازندگان اخیرا جلوی پای پیشرفت خود نیز سنگ انداخته و برای مثال، حالتی مثل Rush که همه طرفداران از آن استقبال کرده بودند را برداشته‌اند!

همچنین مدتی پیش بود که اعلام شد روند جمع کردن امتیازهای XP در بخش Portal، مورد سواستفاده برخی از کاربران که باگ‌هایی برای افزایش و چندبرابر کردن مقدار آن پیدا کرده‌اند، قرار گرفته است. به همین منظور، سیستم بازی طوری بازطراحی شد که با ارائه یک آپدیت، دیگر کاربران در نسخه Portal نمی‌توانستند سریع سطح خود را بالاتر ببرند. به هر حال ظاهرا باگ‌های مختلف قرار است که تا ابد در بازی Battlefield 2042 وجود داشته باشند؛ حتی اگر سازندگان یک بخش جدید مانند حالت زامبی را وارد آن کنند!

باگ حالت زامبی بازی Battlefield 2042

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا