بازی ویدئویی

جزئیات جدبدترین آپدیت بازی Final Fantasy 14 EndWalker منتشر شد

آپدیت بازی Final Fantasy 14 Endwalker به تازگی منتشر شده و چنان که به نظر می‌رسد، اینبار در نسخه 6.00 تغییرات خاصی در بازی اعمال شده است.

به روزرسانی کردن بازی Final Fantasy 14 در واقع همان چیزی است که باعث شده تا طرفداران این عنوان محبوب همچنان به تجربه آن پرداخته و با شخصیت‌های مورد علاقه خود، در جهان خاص و متفاوت بازی به گشت و گذار و رد کردن ماجراجویی‌های مختلف مشغول باشند. با این حال، سازندگان هر چند وقت یکبار این به لیست ماجراجویی‌ها و آیتم‌های جمع کردنی اضافه می‌کنند؛ مانند باز شدن حالت Savage در یکی از مراحل Raid به نام Pandæmonium و همچنین در دسترس قرار گرفتن گنج Excitatron 6000 برای به دست آوردن که هر دو در آپدیت نسخه 6.00 بازی در دسترس قرار گرفته‌اند.

با این حال برای اینکه بتوانید به نسخه Savage مرحله ذکر شده دسترسی داشته باشید، باید حتما با Nemjiji صحبت کنید؛ کسی که در منطقه‌ای به نام Labyrinthos پیدا می‌شود و جزئیات کار را در اختیار شما قرار خواهد داد. به علاوه، برای رسیدن به این ماجراجویی جدید باید قبلا مرحله‌ای تحت عنوان Who Wards The Warders را رد کرده باشید. افراید که این Raid جدید را تمام کرده باشند یک نیزه و سلاح جدید و خاص را دریافت خواهند کرد.

علاوه بر این موارد اضافه شده نیز جالب است بدانید که سیستم مبارزه برای کلاس‌های مختلف از جمله Dragoon، Monk، Ninja و … اعمال شده است تا بازی کمی بالانس‌تر بوده و هرکدام در یک زمینه قدرت‌های میزان داشته باشند. همچنین بسیاری از باگ‌های مختلف در این عنوان برطرف شده و همچنین آیتم‌های تازه‌ای در مناطق مختلف پدیدار شده‌اند که با گرفتن آن‌ها می‌توانید ظاهر شخصیت خود را تزئین کنید!

آپدیت بازی Final Fantasy 14 Endwalker به تازگی عرضه شده و جالب است بدانید که این بسته الحاقی جدید آن که حدود دو ماه پیش عرضه شده بود یکی از پرطرفدارترین‌هایی است که تا به حال دیده‌ایم! تا حدی که حتی سازندگان مجبور شدند تا برای مدتی کوتاه فروش بازی را متوقف کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا