بازی ویدئویی

جزئیات آپدیت جدید Warzone – از نرف شدن پرک‌ها تا قدرت عجیب سلاح PPSH!

اخیرا آپدیت جدید Call of Duty: Warzone به این عنوان اضافه شده و چنان که به نظر می‌رسد، برخی از پرک‌ها مانند Serpentine نرف شده‌اند و بعضی از اسلحه خوب این فصل هم از کار افتاده‌اند تا جای خود را به اتچمنت خاص PPSH بدهند!

مدت‌هاست که پس از عرضه بازی Call of Duty: Vanguard، عنوان رایگان و بتل رویال Warzone هم دستخوش تغییرات جدی شده و علاوه بر عوض شدن نقشه اصلی آن، اسلحه جنگ جهانی دوم هم به آن اضافه شده‌اند که به طرز عجیبی برخی از آن‌ها از سلاح‌های مدرن هم قوی‌تر هستند! این اقدام که همه چیز در Warzone عوض شده و حتی نام آن به Warzone Pacific تغییر پیدا کند، حدودا از اواخر پاییز سال گذشته شروع شد و در نهایت، امسال با اتمام پشتیبانی از این بازی به آخر راه خواهد رسید.

با این وجود، به عنوان آخرین فصل از بازی، سازندگان چند هفته است که سیزن جدیدی تحت عنوان The Last Stand را در بازی Call of Duty: Warzone شروع کرده‌اند که با یک آپدیت حدود ۱۰ گیگابایتی همراه بود و متا بازی را به کلی تغییر داد. با این حال، این تمام ماجرا نبود و سازندگان روز گذشته یک آپدیت ۸۰۰ مگابایتی را هم منتشر کردند که برخی سلاح‌ها و پرک‌ها را نرف و به طرز عجیبی سلاح PPSH را باف کرده است.

تغییرات آپدیت جدید Warzone

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا