بازی ویدئویی

جزئیاتی درباره پرک‌ها و اسامی نقشه های بازی Modern Warfare 2 لو رفت!

چنان که به نظر می‌رسد، درست مثل سال‌های گذشته اینبار هم اطلاعات بسیاری از عنوان بعدی سری Call of Duty لو رفته و در این مطلب، می‌توانید شاهد اسامی نقشه های بازی Modern Warfare 2 به علاوه سایر جزئیات این عنوان مورد انتظار باشید!

حدودا دو دهه است که ما هر ساله منتظر انتشار یک بازی جدید از سری Call of Duty هستیم؛ عناوینی که همیشه در سبک شوتر اول شخص عرضه شده و هرکدام داستان خاصی را روایت کرده‌اند. در واقع بخش داستانی در گذشته به عنوان تمرکز اصلی سازندگان عناوین مختلف این سری بازی به حساب می‌رفت، اما طی دهه گذشته و با پیشرفت تکنولوژی (سرعت اینترنت)، سازندگان نیز سراغ توسعه بیشتر بخش‌های دیگری مانند حالت Multiplayer و همچنین حالت‌های Co-Op مثل زامبی رفته‌اند. به علاوه، سال ۲۰۲۰ ارائه عنوان Call of Duty: Warzone توانست شدیدا روی این موضوع تاثیرگذار باشد و بازی به صورت آنلاین، جایگزین تمرکز کامل روی بخش داستانی کالاف دیوتی شود.

با این وجود طی سالیان گذشته همیشه پیش از عرضه جدیدترین عنوان از سری Call of Duty، جزئیات فراوانی از آن لو می‌رود که می‌تواند شامل نقشه، داستان یا حتی پرک‌هایی باشد که داخل بازی قرار گرفته‌اند! برای مثال سال گذشته ما از ماه‌ها پیش از عرضه بازی می‌دانستیم که نام عنوان جدید Vanguard است و روایتی را درباره جنگ جهانی دوم به تصویر می‌کشد. این در حالی است که امسال اکتیویژن (Activision) پیش دستی کرد و عملا قبل از اینکه کاربران اطلاعات آن را لو بدهند، نام بازی را به همراه چند تیزر و تریلر گیم پلی در اختیار طرفداران قرار داد. اما آیا این باعث می‌شود تا اطلاعات بیشتری از بازی لو نرود؟ هرگز!

یکی از کاربرانی که پیش‌تر نیز جزئیاتی را درباره عناوین مختلف لو داده بود، امروز در فضای مجازی تصویری را منتشر کرده که در آن، می‌توان نام نقشه‌های زیر را مشاهده کرد. با این وجود، دقت کنید که برخی از این نقشه‌ها متعلق به حالت Ground War (که در آن تعداد بسیاری از بازیکنان در مقابل یکدیگر قرار می‌گیرند) و برخی دیگر متعلق به بازی Call of Duty که در سال ۲۰۲۴ منتشر می‌شود هستند.

جزئیات و نقشه های بازی Modern Warfare 2

نوشته های مشابه

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا