بازی ویدئویی

تکمیل بخش داستانی بازی Modern Warfare 2 چقدر زمان می‌برد؟

بخش داستانی بازی Modern Warfare 2 به انتشار رسیده و کاربران به طور مداوم در حال تحسین این بازی و توسعه دهندگان آن هستند. اما موضوعی که ذهن بسیاری را درگیر کرده این است که به پایان رسانده بخش داستانی این بازی چقدر زمان می‌برد؟

بخش داستانی بازی Modern Warfare 2 از روز ۲۰ اکتبر، برابر با ۲۸ مهر ماه و در حدود یک هفته پیش از انتشار نسخه کامل این بازی در دسترس کاربرانی که این بازی را پیش خرید کرده‌اند قرار گرفته و چهره‌های محبوب این سری بازی پر افتخار را بار دیگر در برابر دیدگان ما قرار داده است تا به کمک آن‌ها به جنگ دشمنان برویم. اما پیش از آنکه به تجربه بخش داستانی مدرن وارفر ۲ بپردازید، نکاتی کوتاه هستند که بد نیست از آن‌ها مطلع باشید.

بخش داستانی بازی Modern Warfare 2 دارای ۱۷ مرحله است و به پایان رساندن آن در درجه سختی نرمال که از اولین نسخه‌های سری بازی کالاف دیوتی با نام Regular شناخته می‌شود، در حدود شش ساعت زمان می‌برد. تکمیل بخش داستانی بازی Call of Duty Modern Warfare در سال ۲۰۱۹ نیز در حدود پنج ساعت به طول می‌انجامید.

بسیاری از کاربران در اولین تجربه خود از بخش داستانی بازی Modern Warfare 2 اعلام کردند که تکمیل آن کمی بیش از شش ساعت زمان برده که بدون شک بخشی از این زمان صرف آشنایی با مکانیسم‌های جدید و محیط بازی شده است. برخی از مراحل بخش داستانی این بازی بر خلاف تمامی نسخه‌های پیشین سری بازی کالاف دیوتی، حالت خطی نداشته و تا حدی حس و حال یک بازی جهان باز را به شما القا می‌کند.

از سوی دیگر، بخش داستانی بازی کالاف دیوتی مدرن وارفر ۲ چالش‌های بزرگ‌تری را در برابر با ما قرار داده که دلیل آن، افزایش هوش مصنوعی دشمنان است. بسیاری از کاربران باور دارند که این بازی در درجه سختی Regular نسبت به نسخه‌های پیشین به مراتب سخت‌تر بوده و بیش از درجه سختی Regular، حس و حالت درجه سختی Hardened را القا می‌کند. از همین رو، بسیاری از کاربران کهنه کار سری بازی کالاف دیوتی نسخه جدید سری بازی محبوب خود را چالش برانگیز دیده‌اند!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا