تکنولوژی

توییتر در حال آزمایش ویژگی جدید حلقه‌ توییتر “Twitter Circle” برای اشتراک‌گذاری توییت‌ها با افراد محدود است

بسیار پیش می‌آید که توییتی نوشته باشیم و در لحظه ارسال پشیمان شده باشیم و ارسال نکرده باشیم. خیلی وفت‌ها می‌بینیم که صلاح نیست آن توییت ارسال شود، چون محتوایش ممکن است دردسری متوجه ما کند، گاهی هم توییت مناسب اشتراک‌گذاری با دوستان محدودی است و مخاطبان عام ما ممکن است آن سبک نوشتار یا علاقه‌مندی ما را دوست نداشته باشند.

اگر می‌توانستیم انتخاب کنیم که برخی توییت‌ها فقط به رؤیت عده‌ای محدودی که خودمان انتخاب می‌کنیم، برسد، بخش بزرگی از این مشکل برطرف می‌شد.

توییتر امروز اعلام کرد که در حال آزمایش ویژگی جدید Twitter Circle است که به افراد اجازه می‌دهد توییت‌های خود را با جمعیت کمتری به اشتراک بگذارند.

با حلقه توییتر، کاربران توییتر می‌توانند توییت‌های خود را با حداکثر ۱۵۰ نفر به اشتراک بگذارند. هر کاربر می‌تواند یک حلقه توییتر ایجاد کند.

این ویژگی شبیه به ویژگی اشتراک‌گذاری استوری‌ها با «دوستان نزدیک» در اینستاگرام است که به کاربران اجازه می‌دهد به جای اشتراک‌گذاری عمومی استوری با همه دنبال‌کنندگان، گروهی از افراد را برای اشتراک‌گذاری استوری انتخاب کنند.

خرید سرور مجازی
خرید ساک پارچه ای
کلاه تبلیغاتی

توییتر به برخی از کاربران توییتر از امروز اجازه داده یک حلقه توییتر ایجاد کنند و حداکثر ۱۵۰ دنبال‌کننده را برای افزودن به حلقه انتخاب کنند. اعضای حلقه توییتر را می‌توان در هر زمان ویرایش کرد.

هنوز اطلاعاتی در مورد زمان عرضه همگانی این ویژگی اعلام نشده است.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا