بازی ویدئویی

توسعه نسخه ریمستر Call of Duty Modern Warfare 3 به پایان رسیده است!

اکتیویژن (Activision) و اینفینیتی وارد (Infinity Ward) طی سال‌های اخیر دو نسخه پر طرفدار از سری بازی کالاف دیوتی یعنی Modern Warfare و Modern Warfare 2 را به صورت ریمستر عرضه کردند و طبق شایعاتی قابل اعتماد نسخه ریمستر Call of Duty Modern Warfare 3 نیز در دست توسعه است!

مدت‌ها پیش و پس از انتشار نسخه ریمستر Call of Duty Modern Warfare 2، بسیاری شایعات خبر از توسعه ریمستر سومین نسخه از این سری بازی را می‌دانند، با این حال تیم اکتیویژن وجود چنین بازی را به طور کلی رد کرد. اما اینگونه به نظر می‌رسد که تمام شایعات حقیقت داشته و به زودی باید شاهد نسخه ریمستر Call of Duty Modern Warfare 3 البته بدون بخش آنلاین چند نفره باشیم.

اطلاعاتی که در حال مطالعه آن‌ها هستید، توسط شخصی با نام TheGhostOfHope انتشار یافته که پیش‌تر نیز اطلاعات صحیح بسیاری را درباره سری بازی کالاف دیوتی منتشر کرده است. به گفته او، منابع آگاه این شخص خبر داده‌اند که توسعه نسخه ریمستر کالاف دیوتی مدرن وارفر ۳ بر خلاف گفته توسعه دهندگان متوقف نشده است. او در ادامه اشاره داشت توسعه این بازی نه تنها متوقف نشده، بلکه مراحل توسعه آن به طور کامل به پایان رسیده و باید منتظر انتشار آن در آینده نه چندان دور باشیم.

البته این اطلاعات دقیقا خلاف اطلاعات انتشار یافته توسط وبسایت CharlieIntel یکی از منابع رسمی اکتیویژن هستند. زمانی که درباره این بازی از چارلی اینتل پرسیده شد، آن‌ها ادعا کردند که نه بخش داستانی و نه بخش آنلاین بازی Call of Duty Modern Warfare 3 به شکل ریمستر در دست توسعه نبوده و تمام اطلاعات منتشر شده اشتباه هستند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا