بازی ویدئویی

تهیه کننده سابق God of War به شرکت نینتندو پیوست

تهیه کننده سابق گیم پلی مجموعه God of War بعد از شش سال همکاری با استودیو سانتا مونیکا، به تیم ترد پارتی شعبه آمریکای شرکت نینتندو ملحق شده است.

تا پیش از عرضه کنسول کمپانی سوییچ، کمپانی نینتندو در مقایسه با دیگر شرکت‌های نامدار از جمله سونی و مایکروسافت، آن‌طور که باید و شاید فعالیت زیادی در حوزه ویدیو گیم نداشت. از طرفی، در آن دوره رابطه این شرکت با ناشران و توسعه دهندگان ترد پارتی و خارجی چندان مناسب نبود و نینتندو بیش از همه روی استودیوهای داخلی خود تمرکز می‌کرد.

با این حال، به واسطه عرضه کنسول سوییچ و استقبال بی‌نظیر بازیکنان از آن، این شرکت در روابط خود با سازندگان خارجی و ترد پارتی تجدید نظر کرد؛ به طوری که در حال حاضر شرکت یوبیسافت یکی از بهترین شرکای نینتندو در حوزه بازی‌سازی به شمار می‌رود. در همین راستا، به نظر می‌رسد که ژاپنی‌ها صرفا به وضعیت حال حاضر خود بسنده نکرده‌اند و کماکان در تلاش هستند تا همکاری خود با توسعه دهندگان ترد پارتی را افزایش دهند.

بر اساس تازه‌ترین خبرها، هانا فوئل، تهیه‌کننده‌ گیم‌پلی دو بازی God of War و God of War Ragnarok که به مدت شش سال در استودیوی سانتا مونیکا سونی فعالیت کرده، ساعاتی قبل در حساب کاربری توییتر خود رسما اعلام کرد که به تیم ترد پارتی شعبه آمریکای شرکت نینتندو پیوسته است.

طبق گفته خانم فوئل، وظیفه او در تیم ترد پارتی شعبه آمریکای نینتندو، هدایت روابط توسعه دهندگان خارجی با شرکت است و با کمک سازندگان خارجی AAA، در راستای ارائه‌ تجربه‌های جدید و هیجان‌انگیز برای بازیکنان و جامعه نینتندو فعالیت می‌کند. البته، هنوز جزئیات بیشتری در خصوص این همکاری در دسترس نیست.

هانا فوئل در این زمینه توضیح می‌دهد:

من از اینکه برای ایجاد روابط میان توسعه دهندگان و ناشر به تیم ترد پارتی شعبه آمریکای شرکت نینتندو ملحق شده‌ام، بسیار هیجان زده هستم. من بی‌صبرانه منتظر آغاز کار با توسعه دهندگان AAA هستم تا تازه‌ترین تجربه‌های هیجان‌انگیز را در اختیار بازیکنان قرار دهم.

شواهد امر گویای این موضوع است که شرکت نینتندو به دنبال عرضه مدل جایگزین برای کنسول نینتندو سوییچ است. البته، هنوز اطلاعات رسمی درباره کنسول بعدی این کمپانی ارائه نشده، اما طبق برخی از گمانه‌زنی‌ها، احتمالا که این دستگاه از نظر مشخصات فنی تفاوت چشمگیری با مدل فعلی دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا