بازی ویدئویی

تماشا کنید:‌ وقتی سنجاب بازی God of War Ragnarok سر کریتوس داد می‌زند!

سنجاب بازی God of War Ragnarok پس از به صدا در آوردن متداول صدای زنگوله، از دست کریتوس (Kratos) عصبانی می‌شود.

بازی God of War Ragnarok از استودیوی سانتا مونیکا (Santa Monica) با دریافت نقدهای مثبت و رکوردشکنی در سریع‌ترین فروش، موفقیت‌های زیادی را برای کمپانی سونی (Sony) به ارمغان آورد. در ماجراجویی کریتوس و آترئوس (Atreus) در سرزمین نورث، با انواع خدایان، غول‌ها، و موجودات جادویی روبرو می‌شوید. راتاتوسکر هم (Ratatosker) یک سنجاب سخنگوی جذاب است که بازیکنان در این مسیر با او دیدار می‌کنند.

بازیکنان در بازی God of War 2018 می‌توانستند راتاتوسکر را احضار کنند. اما او در بازی God of War Ragnarok نقش بسیار بزرگ‌تری را ایفا می‌کند. آقای SungWon Cho که در یوتیوب با نام ProZD شناخته‌ می‌شود، وظیفه‌ی صداگذاری راتاتوسکر را بر عهده داشت. در بازی God of War Ragnarok با به صدا در آوردن صدای زنگوله‌ای که از درخت آویزان است، می‌توان راتاتوسکر را احضار کرد. بازیکنان به تازگی متوجه‌ شده‌اند که اگر زنگوله را مدام به صدا در آورید، راتاتوسکر از دست‌تان عصبانی می‌شود.

با این‌که به‌نظر می‌رسید راتاتوسکر در برابر ضربات متعدد تبر به زنگوله، صبر ایوب را دارد، اما او بالاخره کنترل خودش را از دست می‌دهد. ظاهرا استودیوی سانتا مونیکا انتظار این رفتارها را از سوی بازیکنان داشته و چنین جزییاتی را در بازی قرار دادند.

ویدیوی عصبانیت سنجاب بازی God of War Ragnarok از کریتوس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا