بازی ویدئویی

تماشا کنید: مپ جدید Valorant در راه است

مپ جدید Valorant با نام Pearl که در واقع یک شهر زیر آب است، به زودی و با عرضه Episode 5: Dimension در دسترس قرار خواهد گرفت.

فصل بعدی بازی Valorant همراه با یک مپ جدید خواهد بود. کمپانی Riot Games روز پنجشنبه‌ی هفته گذشته تریلری برای این مپ منتشر کرده و همچنین اعلام شده که نام این مپ جدید، Pearl خواهد بود. مپ جدید Valorant همراه با Episode 5: Dimension عرضه می‌شود و آن بین تاریخ ۲۰ ژوئن (مصادف با روز ۳۰ خرداد) تا روز ۲۷ ژوئن (مصادف با ۶ تیر) منتشر خواهد شد.

Pearl در واقع یک شهر زیر آب است. همچنین تریلر به ما نشان می‌دهد که Kingdom Industries دور شهر یک حباب ساخته تا از وقوع حوادث آب و هوایی جلوگیری شود. همچنین چندین منطقه‌ی مپ جدید را می‌توانید در این تریلر مشاهده کنید.

این مپ جدید Valorant در واقع اولین مپ جدید این بازی شوتر اول شخص پس از انتشار Fracture در سپتامبر (شهریور) سال گذشته محسوب می‌شود و کمپانی Riot Games هم در این مدت بی‌کار ننشست و Agentهایی با نام‌های Chamber ،Fade و Neon را وارد بازی کرده تا این بازی را بدون عرضه‌ی مپ جدید برای بازیکنان تازه نگه دارد. پس از عرضه‌ی این مپ جدید Valorant تعداد مپ‌های این بازی به عدد ۸ خواهد رسید.

بازی شوتر اول شخص Valorant روی کامپیوتر‌های شخصی به شکل رایگان در دسترس قرار دارد.

نظر شما در مورد مپ جدید این بازی چیست؟ آیا شما هم از بازیکنان Valorant هستید و از آن لذت می‌برید؟ Agent و مپ موردعلاقه‌ی شما در این بازی کدام است؟ ممنون می‌شویم که نظر خودتان را در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا