بازی ویدئویی

تماشا کنید: به زودی می‌توانید Returnal را دونفره بازی کنید!

آپدیت Ascension بازی Returnal اواخر ماه جاری میلادی عرضه می‌شود و شما قادر خواهید بود تا این بازی انحصاری کنسول پلی استیشن ۵ را به صورت Co-Op تجربه کنید.

آیا دوست داشتید که با دوست خود چالش‌های بازی Returnal را تجربه کنید؟ آیا درجه سختی بازی بعضی وقت‌ها امان شما را برید و منتظر کسی بودید که به شما کمک کند تا راحت‌تر این بازی را به اتمام برسانید؟ حالا خواسته‌های شما به زودی و با عرضه‌ی آپدیت Ascension در تاریخ ۲۲ مارس (مصادف با روز ۲ فروردین) اجابت خواهند شد‍! با این آپدیت، بازیکنان می‌توانند به شکل Co-Op در دنیای بی‌رحم Returnal بازی کنند. همچنین این آپدیت صرفا به همکاری دونفره محدود نشده و محتوای بیشتری در راه است. بخش The Tower of Sisyphus به این بازی اضافه می‌شود ولی نمی‌توانید آن را به صورت دونفره انجام دهید. این در واقع یک بخش جدید است که احتمالا قرار است حسابی شما را به چالش بکشاند و به اصطلاح پوست شما را در‌آورد! با این که اطلاعات خاصی در مورد این بخش ارائه نشده، اما احتمالا The Tower of Sisyphus شامل دشمنان جدید، المان‌‌های شانسی و باس‌های اضافه خواهد بود.

ظاهرا شما می‌توانید این بخش را اوایل بازی تجربه کنید. شما برای بازی کردن این بخش باید Icarian Grapnel را از باس دوم بازی بگیرید. فرای این بخش جدید، قابلیت Co-Op یا همکاری دونفره که در بالاتر به آن اشاره کردم، خیلی هیجان‌انگیز به نظر می‌رسد و همچنین تلاش استودیوی بااستعداد Housemarque را در اضافه کردن محتوا‌های جدید و جذاب به شکل کاملا رایگان، ستودنی و قابل‌تقدیر است.

نظر شما در مورد بازی Returnal چیست؟ آیا شما هم از آن دسته از افراد هستید که به دلیل درجه سختی نسبتا بالا نتوانستید این بازی را تمام کنید و حالا برای تجربه‌ی این بازی با دوست خود هیجان‌زده هستید؟ خوشحال می‌شویم که نظر خودتان را در مورد این خبر با ما در میان بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا