بازی ویدئویی

تلاش‌های دیده نشده اسپنسر برای راه‌اندازی سرویس ایکس باکس گیم پس ستودنی است!

طبق جدیدترین مصاحبه‌ای که با یکی از کارمندان سابق شرکت مایکروسافت انجام شده، او اظهار کرده که راه‌اندازی سرویس ایکس باکس گیم پس پروژه‌ای بود که فیل اسپنسر (Phil Spencer) خیلی برای آن تلاش کرد و هرگز جواب منفی را برای انجام آن قبول نکرده بود!

گیم پس یا همان Game Pass سرویسی است که در حال حاضر، به صرفه‌ترین حق اشتراک در دنیای گیم تلقی می‌شود. شما به صورت ماهیانه یا سالانه به اندازه کمتر یا حدود ۱ بازی کامل پول پرداخت می‌کنید، سپس می‌توانید تا زمان داشتن سرویس از تمامی عناوین مختلف داخل کتابخانه آن استفاده کنید. حال این بازی‌ها که در کتابخانه گیم پس به صورت ماهیانه به روزرسانی می‌شوند، شامل هر عنوانی از نسل‌های قبل و همچنین جدید، مانند به روزترین عناوین انحصاری ایکس باکس می‌شوند. اما ایا انجام چنین کاری، سود مناسبی را هم برای ایکس باکس و همچنین مایکروسافت دارد؟!

طبق اعلام رسمی یکی از کارمندان سابق استودیو ایکس باکس و شرکت مایکروسافت، حدود پنج سال پیش که جریان گیم پس خیلی جدی‌تر شد و روند راه‌اندازی آن توسط فیل اسپنسر، مدیر کنونی ایکس باکس در حال ادامه دادن بود، او نظرهای منفی بسیاری را از سایر مدیران و کارمندان دریافت کرده بود و حتی افراد سعی داشتند تا کار را به کنسل شدن پروژه بکشانند! با این حال اسپنسر هرگز حتی با وجود مخالف‌های فراوان دست از کار نکشید و سعی کرد به آن‌ها ثابت کند که این کار، چقدر به نفع کاربران و همچنین خود شرکت خواهد بود.

فیل اسپنسر جواب نه به راه‌اندازی سرویس ایکس باکس گیم پس را قبول نمی‌کرد!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا