بازی ویدئویی

تغییرات مینی مپ Call of Duty Modern Warfare 2 سبب اعتراض کاربران شدند!

تغییرات مینی مپ Call of Duty Modern Warfare 2 در حالی که نظرات منفی بسیاری را به دنبال داشت، به عقیده توسعه دهندگان روش‌هایی جدید برای مبارزات مهیج‌تر را ایجاد کرده است. در ادامه نگاهی به نقطه نظر کاربران و البته توسعه دهندگان در این بازی خواهیم داشت.

طی هفته‌ای که گذشت، شاهد انتشار نسخه بتای بازی Call of Duty Modern Warfare 2 بودیم که نظر میلیون‌ها کاربر را جلب کردد و سبب دریافت اطلاعاتی بسیار مهم توسط توسعه دهندگان شد تا بتوانند مشکلات این بازی را پیش از انتشار نسخه نهایی برطرف کنند. یکی از بزرگ‌ترین مشکلات این بازی، مینی مپ (Mini-Map) یا نقشه بازی بود. اگر این بازی را تجربه کرده باشید، به احتمال بسیار زیاد متوجه شده‌اید که دشمنان پس از شلیک کردن در نقشه بازی نمایان نمی‌شوند که به عقیده بسیاری تصمیم بسیار عجیب و بد از طرف توسعه دهندگان، یعنی استودیو اینفینیتی وارد (Infinity Ward) است. در راستای اعتراضات کاربران به این تصمیم، تیم توسعه دهندگان اعلام کرد که آن‌ها قصد تغییر طراحی نقشه بازی را ندارند!

همانطور که اشاره شد تصمیم بر مخفی باقی ماندن جایگاه دشمن در نقشه پس از شلیک گلوله یکی از داغ‌ترین بحث‌ها درباره بخش بتای Call of Duty Modern Warfare 2 بود و بسیاری خواستار تغییر این تصمیم شدند. ما برای سال‌های طولانی شاهد ظاهر شدن حریف در نقشه بازی پس از شلیک گلوله بودیم و تغییر ناگهانی این رویه می‌تواند سبب گیج شدن کاربران شود. از سوی دیگر، اطلاعات به دست آمده از نقشه بازی برای کاربران، به خصوص کاربرانی که این بازی را در سطح حرفه‌ای دنبال می‌کنند بسیار حیاتی است.

تیم اینفینیتی وارد به تازگی اعلام کرده که دشمنان تنها در صورت فعال شدن UAV نمایان خواهند شد و این در حالی است که ما در گذشته با شلیک هر گلوله‌ای شاهد ظاهر شدن حریف در نقشه بازی بوده‌ایم! تیم اینفینیتی وارد در این باره نوشت:

نوشته های مشابه

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا