بازی ویدئویی

تغییرات اخیر شبکه استیم به منظور استفاده آسان در کنسول استیم دک

شبکه استیم یکی از پر استفاده‌ترین پلتفرم‌های گیمینگ جهان است که به زودی در یکی از مورد انتظارترین کنسول‌های تاریخ یعنی استیم دک مورد استفاده قرار می‌گیرد و به نظر شرکت والو در حال آماده سازی خود برای این کنسول دستی‌ست.

شرکت والو در حال ارائه تغییراتی در پلتفرم گیمینگ خود یعنی استیم بوده که از این پس بدون نیاز به نصب بازی‌ها، فضای مورد نیاز برای ذخیره سازی یک عنوان را به شما نشان می‌دهد. شما می‌توانید در همین لحظه با استفاده از نسخه بتای شبکه استیم این ویژگی را دریافت کرده و از آن بهره ببرید، با این حال این ویژگی هنوز وارد نسخه عمومی شبکه استیم نشده است. این تغییر بسیار کوچک است و ممکن است بسیاری از افراد حتی متوجه آن نشوند. پیش‌تر شما پس از بازگشایی صفحه مربوط به یک بازی، از چپ به راست شاهد دکمه نصب/آغاز بازی، آخرین مرتبه تجربه بازی، زمان تجربه بازی و تعداد دست آوردها در آن بازی بودید که حال با این به روزرسانی گزینه آخرین مرتبه تجربه بازی حذف و گزینه میزان حجم مورد نیاز جایگزین شده است.

بدون شک اطلاع از فضای اشغال شده توسط یک بازی به مراتب از آخرین مرتبه تجربه بازی کاربردی‌تر بوده و این موضوع برای کسانی که از SSD استفاده می‌کند بسیار حیاتی‌ست. شبکه استیم از سال گذشته تا به امروز تغییرات عمده‌ای در بخش مدیریت بازی‌ها و گشت و گذار در فضای نرم افزار خود ایجاد کرده که استفاده از آن را بسیار لذت بخش‌تر و آسان‌تر کرده است. از جمله این تغییرات می‌توان به بهبودهای صفحه دانلود در سپتامبر سال گذشته و تغییرات عمده در فروشگاه طی دسامبر اشاره داشت.

نوشته های مشابه

‫۲ نظرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا