بازی ویدئویی

تعداد کاربران Call of Duty Modern Warfare 2 در استیم رکورد زد!

تعداد کاربران Call of Duty Modern Warfare 2 همه را شگفت زده کرده و این در حالی است که نسخه نهایی بازی هنوز به انتشار نرسیده است. طبق آمار انتشار یافته، کالاف دیوتی مدرن وارفر ۲ پس از عرضه نهایی تبدیل به بمبی بسیار پر قدرت خواهد شد!

بخش داستانی بازی Call of Duty Modern Warfare 2 در شبکه استیم غوغا به پا کرده است. در حالی که نسخه کامل بازی مدرن وارفر ۲ روز جمعه به تاریخ ۲۸ اکتبر ۲۰۲۲، برابر با ۶ آبان ماه سال ۱۴۰۱ انتشار می‌یابد، بخش داستانی آن چند روز پیش در اختیار کاربرانی که این بازی را پیش خرید کرده‌اند قرار گرفته است تا فرصتی داشته باشند پیش از انتشار نسخه کامل و تجربه بخش آنلاین چند نفره و البته Co-Op با نام Spec Ops، بخش داستانی آن را به پایان برسانند.

بخش داستانی این بازی دقیقا پس از اتفاقات بازی Call of Duty Modern Warfare انتشار یافته در سال ۲۰۱۹ رخ داده و شما را در سفری دیگر با کاپیتان پرایس (Cpt. Price) و تیم تسک فورس ۱۴۱ (Task Force 141) همراه می‌کند. پایان رساندن بخش داستانی بازی که شامل ۱۷ مرحله است، جوایز ارزنده‌ای را در اختیار شما قرار داده و از جمله آن‌ها می‌توان به چهار اپراتور مختلف برای بخش آنلاین بازی اشاره داشت.

اما هدف ما از این مطلب چیزی دیگر است. طبق جدیدترین گزارش وبسایت معتبر SteamDB، بازی Call of Duty Modern Warfare 2 در حالی که فاقد بخش آنلاین چند نفره است، توانسته ۹۴ هزار و ۶۵۵ نفر را به طور همزمان به خود ببیند که رقمی سرسام آور است. اگر کاربران بخش بتای این بازی در شبکه استیم را فاکتور بگیریم، این بازی حالا از نظر تعداد کاربران همزمان، در رده سوم در میان تمام نسخه‌های سری بازی کالاف دیوتی قرار می‌گیرد. پیش‌تر بازی Call of Duty Black Ops توانسته ۱۱۸ هزار و ۵۹۳ نفر را به طور همزمان در حالی که نسخه کامل آن به انتشار رسیده بود جمع آوری کند که رده دوم را به خود اختصاص می‌دهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا