بازی ویدئویی

تعداد کاربران بن شده Call of Duty از نیم میلیون نفر عبور کردند!

کاربران بن شده Call of Duty به بیش از نیم میلیون نفر رسیدند. امروز وبلاگ کالاف دیوتی از دست آوری مهم در راستای عادلانه‌تر شدن بازی‌های خود خبر داد. به گفته توسعه دهندگان، آن‌ها تا به حال بیش از نیم میلیون کاربر متخلف را بن کرده‌اند!

متاسفانه بازی‌های Call of Duty فارغ از پلتفرم، به داشتن کاربران متقلب و متخلف معروف بوده و هستند و همین موضوع طی سال‌های اخیر سبب نگرانی و پیگیری بسیار شدید توسعه دهندگان شده است. توسعه دهندگان طی پستی جدید در وبلاگ کالاف دیوتی، برای حفظ اخلاق، عدالت، یکسانی و احترام به کاربران در بازی‌های خود، روش‌ها و به روزرسانی‌های جدیدی را به منظور مقابله با کاربران متخلف پیاده سازی کرده‌اند.

به عبارت دیگر، تیم توسعه دهنده سری بازی Call of Duty کاربران را ترغیب به استفاده از ابزار تعبیه شده برای مقابله با کاربران متخلف کرده است. برای مثال، از کاربران خواسته برای آشنایی بیشتر با فضای سالم بازی پیش‌روی آن‌ها یعنی Call of Duty Modern Warfare 2، در نسخه بتای این بازی شرکت کنند و باید گفت این اشتیاق اکتیویژن بلیزارد (Activision Blizzard) برای با مقابله با کاربران فاسد برای ما بسیار خوشایند است.

طی ماه می سال جاری میلادی، برابر با اردیبهشت و خرداد ماه، توسعه دهندگان از بن شدن بیش از ۳۵۰ هزار نفر خبر دادند و حال با توجه به اخبار جدید، تعداد کاربران بن شده Call of Duty به عدد ۵۰۰ هزار نفر رسیده و از آن نیز عبور کرده است. توسعه دهندگان همچنین اشاره داشتند که بیش از ۳۰۰ هزار نام توهین آمیز در این بازی به لطف فیلترهای هوشمند این بازی تغییر یافته‌اند. آن‌ها در ادامه اشاره داشتند که به تازگی ۱۴ زبان جدید به بازی‌های آن‌ها افزوده شده تا شناسایی جملات و اسامی توهین آمیز برای کاربران و البته توسعه دهندگان آسان‌تر شود که نتیجه در مقابله با آن‌ها خواهد داشت.

نوشته های مشابه

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا