بازی ویدئویی

تعداد کاربران بازی MultiVersus از مرز میلیون‌ گذشت!

تعداد کاربران بازی Multiversus از مرز میلیون هم عبور کرد و ظاهرا مبارزه‌های این اثر بسیار توجه کاربران را به خود جلب کرده است. 

چند روزی می‌شود که بازی Multiversus منتشر شده است. با گذشت همین زمان کم هزاران بازیکن به جمع طرفداران این بازی پیوسته‌اند و بازی را به یک عضو ماندگار تابلوی امتیازات استیم تبدیل کرده‌اند. پس از اینکه هفته پیش نسخه اوپن بتا (Open Beta) بازی مولتی ورسز منتشر شد افراد زیادی آن را بازی کردند. این بازی تبدیل به یکی از ده بازی برتر استیم شد و در کنار بازی‌هایی مانند Grand Theft Auto V و Apex Legends قرار گرفت. از هفته پیش تا به الان مولتی ورسز هر روز در لیست بازیکنان فعال استیم بوده است و با نزدیک به بیست و چهار ساعت بازی همچنان در این لیست قرار دارد.

برادران وارنر ناشر این بازی تا به حال آمار رسمی‌ای از مولتی ورسز منتشر نکرده است اما تابلوی امتیازات آن اطلاعات کافی از تعداد افرادی که در هفته گذشته این بازی را امتحان کرده‌اند به ما می‌دهد. اگر شما هم به لیست بازیکنان این بازی بپیوندید از رتبه بندی خود به خوبی خواهید فهمید که چند میلیون نفر در بازی فعال هستند. شاید یکی از دلایل آن ذوق و رقابت طرفداران بازی برای رسیدن و باز کردن قفل دو شخصیت محبوب ریک و مورتی بوده باشد (Rick and Morty). چرا که حداقل سه میلیون بازیکن به چالش همه‌گیری پیوستند که قرار بود در چند ساعت این مرحله را باز کنند و قدرت‌های ریک سانچز را امتحان کنند.

اگرچه مورد بررسی قرار دادن بازی تنها بر اساس تعداد بازیکنانی که دارد درست نیست اما این آمار حداقل اطلاعات مورد نیاز برای اندازه‌گیری محبوبیت آن را می‌دهد. البته محبوب بودن ژانر این بازی خود یکی از عوامل موفقیت آن هم هست زیرا بسیاری از بازیکنان ژانر بازی‌های مبارزه‌ای را ترجیح می‌دهند.

در کل میتوان گفت که بازی MultiVersus موفقیت غیر قابل انکاری داشته و هر وقت که Players First Games سازنده آن تصمیم بگیرد که به طور رسمی انتشار آن را جشن بگیرد، این جشن با آماری بسیار چشمگیر همراه خواهد بود.

نسخه بتا بازی مولتی ورسز هم اکنون برای پلتفرم‌های پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5، اکس باکس وان، اکس باکس سری اکس و اس و همچنین رایانه‌های شخصی قابل اجرا است.

نظر شما درباره این بازی چیست؟ شخصیت مورد علاقه شما کدام است؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

نوشته های مشابه

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا