بازی ویدئویی

تعداد تفنگ های Call of Duty Modern Warfare 2 در زمان انتشار مشخص شد

روزهای چندانی تا انتشار جدیدترین نسخه از کالاف دیوتی باقی نمانده و از همین رو، توسعه دهندگان از تعداد تفنگ های Call of Duty Modern Warfare 2 رونمایی کردند و باید بگوییم که ما شگفته زده شدیم!

شرکت اکتیویژن بلیزارد (Activision Blizzard) و استودیو توسعه دهنده بازی Call of Duty Modern Warfare 2 یعنی اینفینیتی وارد (Infinity Ward) اعلام کردند که بازی آن‌ها در زمان انتشار دارای ۳۳ پلتفرم سلاح و به طور کلی ۵۱ سلاح مختلف خواهد بود. نسخه پیشین این سری بازی تنها ۳۹ سلاح در زمان انتشار در اختیار کاربران قرار داد و بازی کالاف دیوتی مدرن وارفر ۲ از این نظر یک سر و گردن از نسخه پیشین خود بالاتر است که می‌تواند تجربه بی نظیری را در اختیار کاربران قرار دهد.

یکی از بخش‌هایی که سلاح‌های Call of Duty Modern Warfare 2 را نه تنها نسبت به نسخه‌های پیشین همین سری بازی، بلکه نسبت به تمام بازی‌های شوتر متمایز می‌کند، سیستم پلتفرم سلاح‌ها است. پلتفرم‌ها در حقیقت منبع دریافت سلاح‌هایی از خانواده یکسان هستند که به شما اجازه داده با ارتقا دادن تنها یک سلاح، دیگر سلاح‌های هم خانواده را نیز ارتقا دهید. برای مثال ما نگاهی به پلتفرم Lachmann خواهیم داشت که سلاح‌های شرکت معروف هکلر و کوچ (Heckler & Koch) یعنی سلاح‌های MP5، G3، HK33 و چند سلاح دیگر را در بر می‌گیرد.

طبق آخرین پست انتشار یافته در بلاگ کالاف دیوتی، بخش سلاح‌ها، معروف به گان اسمیت (Gunsmith) بازی Call of Duty Modern Warfare 2 پس از انتشار نسخه نهایی، با به روزرسانی‌های پیاپی ما را شگفت زده خواهد کرد. همانطور که در ابتدا اشاره شد، این بازی در زمان انتشار اولیه دارای ۳۳ پلتفرم و ۵۱ سلاح مختلف خواهد بود. این ۵۱ سلاح بازی شامل ۱۰ عدد Assault Rifle، ۴ عدد Battle Rifle، ۶ عدد Light Machine Gun، ۴ عدد Shotgun، ۵ عدد Sidearm و ۴ عدد Launcher خواهند شد. علاوه بر آن، ما باید منتظر یک سلاح سرد و البته سپر (Riot Shield) نامحبوب دنیای کالاف دیوتی باشیم!

در زمان انتشار این مطلب، هیچ نگاه عمیق و ویژه‌ای به بخش پلتفرم‌ها نشده است. در حالی که اخبار بسیاری از این بخش در دسترس ماست، ما لیست کامل سلا‌ح‌ها را در اختیار نداریم که به معنای سورپرایز شدن ما در زمان انتشار بازی خواهد بود. در کنار آن، ما باید شاهد انتشار بسیاری سلاح‌های متفاوت دیگر پس از انتشار اولیه بازی باشیم که گان اسمیت آن را خیره کننده‌تر از پیش نیز می‌کند!

اگر بخش بتای Call of Duty Modern Warfare 2 را تجربه کرده باشید، احتمالا از ازدیاد سلاح‌ها و البته قابلیت شخصی سازی آن‌ها شگفت زده شده‌اید، حال تصور کنید تمام این اتفاقات در بخش بتای بازی رخ داده و نسخه کامل هنوز در اختیار ما قرار نگرفته است. بخش سلاح‌های این بازی برای افرادی که علاقه شدیدی به بازگشایی تمام بخش‌های یک بازی دارند بسیار سرگرم کننده بوده و می‌تواند مدت زمانی طولانی آن‌ها را سرگرم نگه دارد.

در پایان باید اشاره داشت که بخش شخصی سازی سلاح‌ها به احتمال زیاد با بخش داستانی بازی که به زودی منتشر خواهد شد ارتباطی نداشته باشد، چون در نسخه‌های پیشین این سری بازی، قسمت شخصی سازی سلاح‌ها مختص بخش آنلاین چند نفره بازی‌ها بوده و گمان نداریم این رویه تغییر یابد.

بخش داستانی بازی Call of Duty Modern Warfare 2 در تاریخ ۲۰ اکتبر، برابر با ۲۸ مهر ماه برای کنسول‌های نسل هشتمی ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴، کنسول‌های نسل نهمی ایکس باکس سری ایکس/سری اس و پلی استیشن ۵ و همچنین رایانه شخصی به انتشار خواهد رسید. نسخه کامل این بازی یک هفته پس از بخش داستانی بازی و در تاریخ ۲۸ اکتبر، برابر با ۶ آبان ماه به انتشار خواهد رسید. نظر شما درباره تفنگ های Call of Duty Modern Warfare 2 چیست؟ فکر می‌کنید اینفینیتی وارد کار درستی با عرضه این میزان از تفنگ‌ها در بازی خود انجام داده است؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا