بازی ویدئویی

تعداد بازیکنان Warzone 2 به بیش از ۲۵ میلیون نفر رسید

بر اساس تازه‌ترین بیانیه شرکت اکتیویژن بلیزارد، تعداد بازیکنان Call of Duty Warzone 2 بعد از گذشت پنج روز از انتشار بازی از مرز ۲۵ میلیون نفر عبور کرده است.

به دنبال موفقیت بی‌چون و چرای بازی بتل رویال وارزون طی سال‌های اخیر، در نهایت چند روز پیش بود که دنباله آن با همکاری استودیوی اینفینیتی وارد، ریون سافتور و شرکت اکتیویژن بلیزارد روانه بازار شد؛ اثری که به همراه ویژگی‌ها، نقشه‌ها و حالت‌های جدید، تجربه مهیجی از رقابت‌های تیمی را برای هواداران به ارمغان آورده است.

در همین راستا، به نظر می‌رسد که وارزون ۲ علی‌رغم یک سری مشکلات و باگ‌ها، حسابی مورد استقبال بازیکنان قرار گرفته است. طبق اعلام شرکت ناشر، تعداد بازیکنان این عنوان تنها در عرض پنج روز به بیش از ۲۵ میلیون نفر رسیده که بدون شک قابل توجهی است. در نظر داشته باشید که این آمار مختص یک پلتفرم خاص نیست و شامل تمام بازیکنان در همه پلتفرم‌ها می‌شود.

نکته مهم این است که نسخه اول بازی وارزون تنها ده روز بعد از انتشار به جامعه ۳۰ میلیون نفری دست یافته بود. به علاوه، تعداد بازیکنان آن در سه روز اول برابر با ۱۵ میلیون نفر اعلام شده بود. این در حالی است که وارزون ۲ ظرف پنج روز توانسته ۲۵ میلیون گیمر در اقصی نقاط جهان را به خود جذب کند.

دلایل متعددی را می‌توان برای موفقیت وارزون ۲ نسبت به نسخه قبلی بیان کرد. یکی از مهم‌ترین آن‌ها، بهبود گیم‌پلی و گان‌پلی، نقشه‌ها، ویژگی‌ها و حالت‌های جدید در این بازی است. از طرفی، شرکت اکتیویژن برای اینکه گیمرهای فعلی وارزون را با دنباله آن آشنا کند، همزمان با عرضه Warzone 2، دسترسی آن‌ها به نسخه اول این مجموعه را به مدت دوازده روز مسدود کرد.

بدین ترتیب، تمام هواداران وارزون در حال حاضر فقط می‌توانند به تجربه نسخه دوم بازی بپردازند. بدون شک، این تصمیم و اقدام در رشد سریع جامعه بازی تاثیرگذار بوده است. ناگفته نماند که نسخه اول وارزون قرار است در روز ۲۸ نوامبر سال جاری (۷ آذر ماه) تحت عنوان Call of Duty: Warzone Caldera بار دیگر در اختیار بازیکنان قرار بگیرد. بدین ترتیب، اگر از تجربه وارزون ۲ ناراضی هستید، تا عرضه دوباره نسخه اول آن چند روزی منتظر بمانید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا