بازی ویدئویی

تصویر جدید بازی Starfield نیروگاه بزرگی در فضا را نشان می‌دهد

یک تصویر جدید بازی Starfield که به تازگی لو رفته، نشان می‌دهد که یکی از فرقه‌های داخل بخش داستانی بازی مقرهای فضایی خود را چطور بنا می‌کنند! این در حالی است که تا تاریخ عرضه این بازی، نزدیک به ۱ سال فاصله داریم.

بازی Starfield یکی از موردانتظارترین انحصاری‌های ایکس باکس است که توسط شرکت بتسدا (Bethesda) ساخته و عرضه خواهد شد. این عنوان که انتشار اخبار مختلف درباره آن از سال ۲۰۱۸ شروع شده، در واقع انتظارات طرفداران را به حدی بالا برده که بسیاری از افراد فکر می‌کنند قرار است Starfield، به شدت آمار خرید کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس – اس را افزایش خواهد داد! گرچه عرضه این عنوان برای پلتفرم رایانه شخصی هم تایید شده است.

چنان که از اسم بازی پیداست، همه چیز در فضا خواهد بود و داستانی کهکشانی روایت می‌شود. سازندگان گفته‌اند که این بازی مثل Skyrim در فضاست! با این تفاوت که فضای لازم برای خلق یک جهان بزرگ خیلی در آن گسترده‌تر خواهد بود. با این وجود، به جز برخی اطلاعات کم و اینکه می‌دانیم بازی دارای چندین گروه مختلف است، عملا چیزی از داستان آن بیان نشده تا طرفداران همچنان منتظر بمانند. در واقع اینکه در فضا درگیری‌هایی به وجود می‌آید و گروه‌های مختلف با همدیگر به مشکل می‌خورند، احتمالا زمینه اصلی خواهد بود، ولی نکته اینجاست که چرا و چگونه؛ چیزی که شاید برای فهمیدن آن مجبور باشیم تا تابستان و انتشار تریلرهای بیشتر صبر کنیم.

نوشته های مشابه

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا