بازی ویدئویی

تست مقاومت پلی استیشن 5 – پایین انداختن کنسول نسل نهمی سونی از راه‌پله!

در یک ویدیو از تست مقاومت کنسول پلی استیشن 5 ظاهرا فردی حاضر شده تا جدیدترین کنسول بازی حال حاضر سونی را از راه‌پله ساختمان پایین بیندازد!

سال ۲۰۲۰ برای طرفداران دنیای بازی‌های ویدیویی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بود؛ به نحوی که بالاخره پس از گذشت نزدیک به یک دهه، نسل تازه‌ای از کنسول‌های پلی استیشن و ایکس باکس در اختیار بازیکنان قرار گرفت تا روند پیشرفت در صنعت ویدیوگیم ادامه‌دار شود.

کنسول‌های نسل نهمی، همراه با خود ویژگی‌های مهم بسیاری را به همراه آورده بودند که از جمله آن می‌توان به قابلیت اجرای بازی‌ها در نرخ ۱۲۰ فریم بر ثانیه، ارائه کیفیت 4K یا حتی 8K اشاره کرد. با این وجود دستگاهی که بتواند چنین ویژگی‌هایی را ارائه کند، قاعدتا باید یک جعبه بزرگ و در عین حال سنگین باشد که قطعات زیادی در آن جای گرفته‌اند. این در حالی است که تا وقتی همین کنسول بتواند کار بازیکن را راه بیندازد،‌ سایز و وزن آن چندان اهمیتی نخواهد داشت. همچنین این دستگاه‌ها معمولا به دلیل اینکه کمترین جا به جایی را دارند، با استانداردهای مقاومتی نیز ساخته نمی‌شوند و عملا بعد از چند بار زمین خوردن باید فاتحه آن‌ها را بخوانید!

با این وجود، اخیرا یک کاربر سعی کرده تا روی کنسول نسل نهمی سونی تست مقاومت انجام دهد و پلی استیشن 5 خود را به عجیب‌ترین شکل ممکن از راه‌پله ساختمان به پایین پرتاب کند؛ در حالی که بعد از پایین افتادن از چندین طبقه، کنسول PS5 نشان می‌دهد که دوام آن تا چه حد خواهد بود.

به نظر شما آیا کنسول پلی استیشن 5 می‌تواند زمین خوردن از ارتفاع حداقل ۱۰ متری را دوام بیاورد؟‌ یا اینکه پس از تست مقاومت،‌ باید شاهد جمع کردن اجزای نابود شده آن از اقسا نقطات راه‌پله باشیم؟ ویدیو زیر را برای گرفتن پاسخ خود حتما با زیرنویس فارسی سرگرمی تماشا کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا