بازی ویدئویی

تریلر بسته الحاقی بازی Assassin’s Creed Valhalla Dawn of Ragnarok منتشر شد

در تریلر جدید بازی Assassin’s Creed Valhalla Dawn of Ragnarok رسما تیر خلاص به سبک قدیمی سری زده شده و اینبار شما را به در نقش خود شخص اودین (Odin) قرار می‌دهد! کسی که برای نجات پسرش بالدر (Balder)، در یک سفر و ماجراجویی تازه قدم گذاشته است.

فرنچایز Assassin’s Creed بدون شک یکی از محبوب‌ترین‌هایی است که با سبک خاص خود، توانست در میان کاربران محبوب شود. در بازی شما در نقش یکی از اعضای فرقه‌ای ناشناخته و بسیار خاص، به نام قاتلان یا همان Assassins هستید؛ افرادی که برای جلوگیری از نابودی جهان و به قدرت رسیدن تمپلارها (Templars) فعالیت می‌کنند. با این حال، نحوه مبارزه آن‌ها و سلاح مخفی که دارند، سال‌هاست که به شدت میان کاربران محبوب شده و طرفداران بسیاری را پیدا کرده است.

حالت مخفیانه و تعقیب و گریزهای عناوین این سری، رسما حکم رگ و ریشه آن را دارند. بازیکن باید سعی کند در نقش شخصیت‌های مختلفی که هرکدام مربوط به یک دوره از تاریخ اساسین‌ها هستند، رازهای مهمی را درباره آن‌ها پیدا کرده و همچنین سعی کند تا با به پایان رساندن روایتی از قدیم، جزئیاتی از زمان حال را به دست آورد. این روند مدت‌هاست که در سری ادامه دارد، اما متاسفانه یا خوشبختانه، از سال ۲۰۱۷ سبک بازی کمی تغییر کرد و به سمت اکشن RPG کشیده شد.

بازی Assassin’s Creed Origins تحولی بود که بعد از Syndicate، همه چیز را عوض کرد. اولین تغییری که در این عنوان به چشم می‌خورد، قاعدتا سبک گیم پلی است، اما اگر کلا مکانیزم این بخش و تفاوت‌های آن را کنار بگذاریم، موضوع داستان به میان خواهد آمد. در واقع بازی‌های مختلف سری تا عنوان Syndicate سعی داشتند تا کم کم زمان را به جلو ببرند و به حال نزدیک شوند، اما ناگهان Origins همه چیز را عوض کرد و زمان را حتی به قبل‌تر برد! در بازی AC Odyssey هم یکبار دیگر همین روند تکرار شد، اما در Valhalla، ظاهرا قرار است تا به اوج خود برسد.

تریلر بازی Assassin’s Creed Valhalla Dawn of Ragnarok

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا