بازی ویدئویی

تریلر بازی خدای جنگ رگناروک از مرگ کریتوس خبر می‌دهد!

در تریلر بازی خدای جنگ رگناروکGod of War: Ragnarok ظاهرا اشاراتی به مرگ کریتوس (Kratos)، شخصیت اصلی این سری می‌شود که قرار است جنگی تمام عیار را با ثور (Thor) داشته باشد.

بازی God of War: Ragnarok عملا یکی از پرطرفدارترین عناوینی است که برای سال ۲۰۲۲ در نظر گرفته شده و شدیدا طرفداران را هیجان‌زده کرده تا منتظر یک ماجرای جدید، از کریتوس و پسرش آترئوس (Atreus) باشند. در واقع این بازی ابتدا سال ۲۰۲۰ توسط استودیو سانتا مونیکا (Santa Monica) معرفی شد و در رویداد State of Play طی یک تیزر فوق‌العاده کوتاه، شاهد رونمایی سونی (Sony Entertainment) از آن بودیم. با این وجود طولی نکشید تا بالاخره حدود چند ماه بعد، سازندگان تریلر دیگری را برای این بازی منتشر کردند و حال که به تاریخ عرضه آن نزدیک می‌شویم، ظاهرا تعداد تیزرها، تصاویر و ویدیوهای تبلیغاتی آن بیشتر و بیشتر می‌شود.

شب گذشته در رویداد State of Play وقتی که قرار بود بیشتر باز‌ی‌های ژاپنی معرفی شوند و حتی شاهد رونمایی از گیم پلی عنوان Tekken 8 بودیم، دو تریلر از بازی‌های غیرژاپنی هم منتشر شد. اولین تریلر متعلق به بازی Hogwarts Legacy بود و در انتهای رویداد، ناگهان یک ویدیو جدید داستانی از God of War: Ragnarok بودیم که در زیر با زیرنویس فارسی و اختصاصی سرگرمی قابل مشاهده است.

جدیدترین تریلر بازی خدای جنگ رگناروک با زیرنویس فارسی

نوشته های مشابه

‫۲ نظرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا