بازی ویدئویی

تدریس با استفاده از کنسول بازی ویدیویی، جدیدترین روش تدریس معلم خلاق!

معلم خلاق با استفاده از ۲۰ ایکس باکس سری اس، چند نینتندو سوییچ و پلی استیشن ۵ تدریس می‌کند! یک معلم گیمر ثابت کرد که تدریس با کنسول بازی و به طور کلی بازی‌های ویدیویی به راحتی امکان پذیر است!

نظام آموزشی در جهان همیشه به دنبال روش‌های نوین برای تفهیم هر چه بهتر دانش آموزان و افزایش علاقه آن‌ها به کلاس درس است. البته بیماری منحوس کووید-۱۹ سبب شد معلمان و دانش آموزان برای ارتباط با یکدیگر به فضای مجازی روی آورند که می‌توان آن را تنها نکته مثبت این بیماری دانست. در حالی که این موضوع در اوایل بسیار برای دانش آموزان و معلمان سخت بود، در پایان سبب بازگشایی درهایی جدید در برابر آن‌ها شد. حال یک معلم زبان انگلیسی با روی آوردن به بازی‌های ویدیویی، یک قدم از همه پیش‌تر گذاشته و در حال حاضر با استفاده از ۲۰ کنسول ایکس باکس سری اس، چند کنسول نینتندو سوییچ و کنسول پلی استیشن ۵ تدریس خود را پیش می‌برد!

این معلم خلاق که با نام AnonymousCerealBowl در شبکه اجتماعی ردیت شناخته می‌شود طی روزهای اخیر عکس‌هایی از کلاس درس بازی محور خود منتشر کرده است. همانطور که اشاره شد، کلاس او از ۲۰ کنسول ایکس باکس سری اس بهره برده که همه به صورت جداگانه توسط دانش آموزان استفاده شده و هر کدام از آن‌ها حداقل دارای ۲ باندل بازی فورتنایت به لطف سرویس گیم پس است! در کنار آن‌ها چند دسته اضافه ایکس باکس و چند شارژر تعبیه شده است. این معلم در کنار این ایکس باکس‌ها، ۴ عدد کنسول نینتندو سوییچ به همراه چند جوی کان اضافه و یک عدد پلی استیشن ۵ باندل بازی Horizon: Forbidden West به همراه دسته دوال سنس اضافه و شارژر تهیه کرده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا