بازی ویدئویی

تخفیف‌های جمعه سیاه فروشگاه پلی‌استیشن آغاز شد

در جریان تخفیف های جمعه سیاه فروشگاه پلی استیشن شماری از عناوین بزرگ و پرطرفدار با قیمت باورنکردنی به فروش می‌رسند.

طبق روال همیشه، بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی تخفیف‌های وسوسه‌انگیزی را به مناسبت رویداد جمعه سیاه یا همان بلک فرایدی برای شماری از بازی‌ها در فروشگاه پلی استیشن در نظر گرفته که تعداد زیادی از آثار جدید و قدیمی با قیمت مناسبی قابل خریداری هستند. بر این اساس، اگر به دنبال خرید چند بازی جدید هستید، این فرصت بی‌نظیر را از دست ندهید و عناوین مورد نظرتان را با تخفیف عالی خریداری کنید.

یکی از برجسته‌ترین آثار تخفیف خورده این رویداد، The Last of Us Part I نام دارد که کمتر از سه ماه از انتشار آن توسط شرکت سونی می‌گذرد. در حال حاضر نسخه‌ استاندارد و دیلاکس بازی با تخفیف ۲۵ درصدی به ترتیب با قیمت‌های ۵۰ و ۶۰ دلار فروخته می‌شود. بازی Dying Light 2 Stay Human، تازه‌ترین ساخته‌ استودیوی تک‌لند، در جریان این رویداد پنجاه درصد تخفیف خورده و نسخه‌ استاندارد آن با قیمت ۳۰ دلار قابل خریداری است.

بازی A Plague Tale: Requiem که در هفته‌های گذشته راهی بازار شد، در حال حاضر به لطف تخفیف ۲۵ درصدی، به قیمت ۴۸ دلار به فروش می‌رسد. جدیدترین بازی شبیه‌ساز فوتبال شرکت الکترونیک آرتز یعنی FIFA 23 نیز در طول این رویداد تخفیف خورده و نسخه‌ استاندارد نسل هشتم و نهم بازی با تخفیف چهل درصدی به ترتیب برچسب قیمتی ۳۶ و ۴۲ دلار دارند.

از طرفی، شما برای مدت محدودی می‌توانید بازی NBA 2K23 را با قیمت ۳۵ دلاری خریداری کنید. بازی تحسین‌شده Returnal نیز در جریان این روداد با تخفیف ۵۸ درصدی مواجه شده و نسخه‌ معمولی آن با قیمت سی دلار به فروش می‌رسد. قیمت بازی محبوب هورایزن فوربیدن وست نیز نصف شده و با پرداخت ۳۰ دلار می‌توانید آن را دریافت و تجربه کنید.

بازی جدید Gotham Knights نیز در این رویداد حضور دارد که قیمت آن در پی تخفیف چهل درصدی، از ۷۰ دلار به ۴۲ دلار کاهش یافته است. بازی Cyberpunk 2077 در حال حاضر با تخفیف پنجاه درصدی، به قیمت ۲۵ دلار قابل خریداری است. در کنار این اثر، شما می‌توانید دیگر بازی برجسته و جدید نظیر Ghostwire Tokyo و Stray و Sifu و اسپایدرمن مایلز مورالز را به لطف تخفیف‌های شگفت انگیز با قیمت‌های مناسب‌تری خریداری کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا