بازی ویدئویی

تحسین Elden Ring توسط دراکمن کارگردان سری بازی The Last of Us

تحسین بازی‌های بزرگ توسط کارگردانان دیگر بازی‌ها طی سال‌های اخیر افزایش داشته که بسیار دلگرم کننده است. این اتفاق بار دیگر رخ داد و ما را خوشحال کرد. تحسین Elden Ring توسط دراکمن بدون شک یکی از زیباترین اتفاقات در سال‌های اخیر دنیای گیمینگ است!

رئیس شرکت ناتی داگ (Naughty Dog) و البته کارگردان سری بازی محبوب The Last of Us که به زودی شاهد سریال تلویزیونی آن با همکاری سرویس استریم HBO خواهیم بود، به تحسین شیوه داستان سرایی بهترین بازی سال ۲۰۲۲ یعنی بازی محبوب Elden Ring‌ پرداخت. نیل دراکمن (Neil Druckmann) طی مصاحبه اخیر خود درباره سریال مورد انتظار The Last of Us که با کارگردانی او و کریگ مزین (Craig Mazin) ساخته خواهد شد، از این راز پرده برداری کرد!

نیل دراکمن طی ماه‌های اخیر سر خط خبرهای مربوط به ویدیو گیم و البته سریال‌های تلویزیونی را به خود اختصاص داده است. به تازگی شایعاتی مبنی بر توسعه نسخه سوم سری بازی The Last of Us به انتشار رسید که به سرعت توسط او تکذیب شد و پس از آن کانسپت آرت بازی The Last of Us Factions 2 به انتشار رسید که بار دیگر نظرات را به سوی دراکمن جلب کرد. البته این موضوع به شدت سبب شادی طرفداران سری بازی The Last of Us و به طور کلی استودیو ناتی داگ شده است و به نظر باید منتظر برخی اخبار رسمی توسط دراکمن درباره پروژه‌های پیش‌روی آن‌ها باشیم.

نیل دراکمن به تازگی مصاحبه‌ای با روزنامه واشنگتن پست ترتیب داد و در آن درباره عناصر و بازی‌هایی که از آن‌ها الهام می‌گیرد سخن گفت. دراکمن اشاره داشت که سبک داستان سرایی بازی‌هایی چون Inside و Elden Ring بسیار برای او الهام بخش بوده و آن‌ها را بخشی از منابع اصلی خود طی سال‌های اخیر می‌داند. او اشاره داشت از بازی‌هایی که مخاطب را به فهم عمق مطالب تعریف شده در داستان بازی دعوت می‌کنند، لذت می‌برد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا