بازی ویدئویی

تحسین کنسول استیم دک توسط بسیاری از توسعه دهندگان بزرگ

استیم دک (Steam Deck) توانسته بسیاری را راضی کند! در حالی که تنها چند هفته تا عرضه کنسول استیم دک باقی مانده، توسعه دهندگان دنیای بازی‌های ویدیویی اشاره دارند که کنسول در دست توسعه والو توانسته آن‌ها را راضی کند.

تنها چند هفته به روز عرضه کنسول مورد انتظار استیم دک باقی مانده و کسانی که این کنسول را پیش خرید کرده‌اند، بالاخره می‌تواند از این کنسول استفاده کنند، اما توسعه دهندگان استودیوهای بازی سازی چندین ماه است که نسخه‌های اولیه را دریافت و آزمایش‌هایی را روی آن‌ها انجام داده‌اند. ما طی این ماه‌ها شاهد انتشار برخی عکس‌ها و ویدیوهای کوتاه از طرف آن ها در حالی که برخی از بازی‌های پی‌سی روی کنسول اجرا شده بوده‌ایم. برخی از توسعه دهندگان درباره این کنسول دستی سخن‌هایی نیز داشته‌‌اند و تقریبا همه آن‌ها در یک چیز توافق دارند. کنسول استیم دک عالی‌ست و می‌تواند در حد یک پی‌سی گیمینگ به شما سرویس دهد!

تمامی توسعه دهندگانی که تیم PCGamer موفق به مصاحبه با آن‌ها شده اعلام کردند که استفاده از استیم دک در حالی که از لینوکس و پروتون، با افزودن قابلیت‌های ویندوز بهره می‌برد، بسیار آسان است. جاناتان اسمارز (Jonathan Smars) از توسعه دهندگان استودیو Iron Gate در رابطه با استیم دک گفت:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا